15:00 1 серпня 2016 р.
Фото: прес-служба Львівської міськради
На перетині вулиці Богданівської з вулицею Пластовою облаштують кільцевий рух.
«У Львові ремонтують вулицю Богданівську на ділянці від вулиці Золочівської до вулиці Пластової», – повідомили сьогодні, 1 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:
«Роботи були розпочаті у липні, а закінчити їх планують у листопаді цього року. Реконструкція вулиці передбачає заміну інженерних мереж, розширення проїзної частини до трьох смуг, облаштування велосипедних доріжок, ремонт зовнішнього освітлення тощо. А на перетині з вулицею Пластвою облаштують кільцевий рух. Головний інженер компанії «Онур» Олександр Добоні розповів:
«Відбувається повна реконструкція вулиці Богданівської. Раніше тут була нерівна дорога з грубоколотого каменю. Почавши розбирати все, ми зрозуміли, чому так: під дорогою є м’який грунт.
Для того, щоб зробити нормальну дорогу, щоб вона стояла довго, щоб основа була надійною, нам доводиться вибирати грунт замість 80 сантиметрів, як ми це зазвичай робимо, в середньому 1,5-2 метра. Вибравши таку глибину, ми зможемо влаштувати надійну основу.
Ремонтники міняють водопровід, протяжністю один кілометр, буде проводитись заміна каналізаційного колектора. Влаштовується щебенева основа, піщана основа і далі три шари асфальтобетонного покриття, яке буде витримувати те навантаження, на яке ця дорога розрахована. Тут курсуватиме багато важної техніки, яка буде обслуговувати підприємства, що тут розташовані.
Дорогу розширять: якщо раніше була тільки одна смуга руху, то тепер будуть три смуги. По обидва боки вулиці будуть прокладені велосипедні доріжки, буде зовнішнє освітлення.
Також на перехресті з вулицею Пластовою облаштують кільцеве пересічення, що розвантажить потік машин та зменшить аварійність. Це кільце спрощує рух для всіх учасників дорожнього руху і немає необхідності встановлювати світлофори».
Вартість ремонтних робіт – 57 мільйонів гривень. Замовник – департамент житлового господарства та інфраструктури. Генпідрядна організації – ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».
В першій половині серпня цього року планується розпочати роботи на іншій ділянці вулиці Богданівської – від вулиці Дорога Кривчицька до вулиці Золочівської, де роботи були розпочаті у попередні роки управлінням капітального будівництва».
Як інформував «ЩЛ», ремонт вулиці Богданівської у Львові планують завершити в листопаді.