Водій-мажор перевищив швидкість, а потім вдарив поліціянта: чим закінчилося (відео)

18:57 19 лютого 2023 р.

Столичні слідчі повідомили про підозру водію за опір працівникам поліції.

Про це інформує Національна поліція України, пише Dailylviv.com.

Вчора близько 12 години на вулиці Академіка Заболотного працівники патрульної поліції міста Києва за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «BMW» під керуванням 35-річного місцевого мешканця. 

Під час спілкування з поліціянтами чоловік поводив себе зухвало та агресивно, а далі штовхнув і вдарив поліціянта. На місце події одразу  прибула слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції. Порушника поліціянти затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Слідчі територіального управління поліції повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України – опір працівникові правоохоронного органу та ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України- умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв у зв'язку із виконанням цим працівником службових обов'язків.

Фігуранту загрожує до п‘яти років ув‘язнення.

Ось що розповів про цей випадок  перший заступник директора Департаменту патрульної поліції Нацполіції Олексій Білошицький:

"Ситуація, коли вирішили скористатись публічністю, аби виправдати свою поведінку і свої порушення. І можливо, в інших випадках, це могло б дійсно допомогти і в усьому б звинуватили б звичайних службовців (правоохоронців, чи ні), які робили свою роботу, але не мають розкрученої сторінки в інсті. Але ж, хлопці і дівчата, ви ж знаєте, що Патруль не буде мовчати.

Отож, беремо попкорн, сідаємо зручніше, доповідаю по суті питання) Інста блогерка mari___my_rai (не знаю, як це точно читається) нещодавно виклала гнівний пост про зраду і поганих поліціянті, які ні за що затримали її чоловіка і тд і тп (можете прочитати у неї).

1)Почнемо з фігурантів відео. Щодо їх чемності і законослухняності саме в той час, коли ми відбиваємо атаки ворога і наші захисники щодня віддають найцінніше — дивимось відео з камер патрульних та зі сторіс самої. Мене особисто вразив момент, коли люди їдуть містом 160 км/год, підтискають інших водіїв, зганяють з дороги… і навіть викладають це в сторіс. Я навіть оцінку цьому давати не хочу. Бо одні погані слова лізуть). Висновки всі зроблять самі.

2)По початку самої події і власне, що привернуло увагу поліціянтів і чому зупинили — недотримання безпечної дистанції та інтервалу, невикористання попереджувальних сигналів під час зміни напрямку руху.

3)Що після зупинки? Хамство, тикання поліціянтам, бикуваті запитання і погрози, що знімаємо. На неодноразові прохання поліціянтів пред’явити посвідчення — нічого, аж поки не попросили вийти з авто. Тоді вийшов, надав документи і, можливо, подальший конфлікт було б вичерпано, АЛЕ!

4)З машини вийшла інста-блогерка і, напевно, в пошуках хайпу, вирішила втрутитись в подію. Поліціянт тильною стороною руки (дивіться на відео) намагався відгородити її від проїжджої частини та віддалити на безпечну дистанцію, АЛЕ!

5)Чоловік інста-блогерки, замість того, щоб самому їй зробити додаткове зауваження і сказати відійти, одразу здійснив напад на поліціянта і надалі чинив протидію затриманню та наніс тілесні ушкодження патрульному в процесі.

Далі можна довго коментувати і описувати те, що "накрутила" у своїх постах інста-блогерка, але відчуваю, що у вас вже закінчується попкорн, тож прокоментую лише один скрін, який додаю. "Он их не бил никак", "Мнє страшно жіть в етой странє", "жертва агресіі", "страшно жіть в етой странє", "страшно на дорогой машінє".

Ні, я вважаю, що страшно може бути всім іншим громадянам, які можуть стикнутись з такими жертвами, як на дорозі, так і в житті. А потім ще їх же і будуть намагатись булити і мобити в мережі… верх цинізму.

Наразі порушника затримано в порядку статті 208 КПК України. Ним займаються слідчі. Патрульним дякую за службу".

DailyLviv.com

До нової наглядової ради НАЕК «Енергоатом» ще не обрали представників України

Сімейним лікарям НСЗУ збільшить плату за пацієнта

Дворазового міністра Олексія Чернишова судитимуть лише за одну корупційну історію

58 тисяч львів’ян зараз на фронті. Садовий звернувся до жителів міста

На Львівщині зменшується середня номінальна заробітна плата

1 січня зі Львова в Одесу вирушать 10 автобусів, щоб підтримати роботу громадського транспорту (відео)

У Львові внаслідок ДТП загинула 90-річна мешканка

Кому не обмежать пенсії у 2026 році

З нового року для українських абонентів мобільний зв'язок на території ЄС звільнено від доплат за роумінг

На електроенергію Україні найбільше дали у грудні Єврокомісія, Німеччина, Великобританія, Швеція

1 січня Львів попрощається з 26-річним військовослужбовцем Олексієм Сабатом

В енергосистемі України з’явились 423 МВт нових балансувальних потужностей. Щоби було світло

Журналістів у новому році не випускатимуть за кордон без листа від Держкомтелерадіо

Президент нагородив «Золотим серцем» трьох волонтерів зі Львівщини

Взимку трьом громадам Львівщини дали трактори, косарки і плуги

У Польщі група молодиків жорстоко побила українця

1 січня на Львівщині буде від 8° морозу до 0°

За час великої війни у полон потрапили понад 10 тис. військових рф

РФ за рік випустила по Україні понад 100 тис. дронів, тисячі ракет та КАБів

Понад 1,1 млрд скерувала Львівська громада у 2025 році на підтримку Сил оборони України

Через російські атаки є нові знеструмлення у низці областей

Дронарі вразили 12 військових та інфраструктурних обʼєктів РФ на ТОТ України

На Львівщині чоловік через ревнощі вбив знайому

На Одещині росіяни знову вдарили по енергетичній інфраструктурі

Україна збільшила атаки на російську енергетичну інфраструктуру

Понад 75% зброї на фронті українського виробництва

Одеса залишилася без світла, води та тепла через російські обстріли

Дрони вдарили по НПЗ у Туапсе

В останній день року Львівщина прощається з Героями Романом Веретельником та Сергієм Кригулем

Найбільша громада на Львівщині не найуспішніша

Звільнили заступницю міністра енергетики, яка ще вранці давала брифінг

15 обдарованих учнів-інтелектуалів у Львові отримали по 30 тисяч гривень (фото)

Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи

ДТЕК роз'яснила ситуацію зі світлом у Києві на лівому і правому берегах Дніпра

Перелік обов’язкових щеплень у 2026 році. Комбіновані вакцини

Графіки відключень світла в останній день 2025 року

З 1 вересня 2026 року всі учні матимуть безплатні обіди

Проректорка з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького здобула диплом менеджерки

Нові правила харчування громадян, які прибувають до ТЦК та СП під час мобілізації

На вул. Стрийській у Львові напередодні Нового року з'явився новий світлофорний об’єкт. Як працюватиме