У Львові зафіксовано цього року вже 224-ту пожежу, спричинену спалюванням рослинності

16:30 2 вересня 2015 р.


Фото: mns.gov.ua

Зокрема в місті 23 рази гасили торфовища й 201 – рослинність.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськрадип повідомляє, що, станом на 2 вересня, з початку 2015 року на території міста було зафіксовано 224 пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків і на торфовищах, – 23 пожежі на торфовищах і 201 випадок спалювання рослинності. Зокрема, вчора, 1 вересня, на вулиці Кузнярівка у Залізничному районі виявили горіння торфу на площі 18 квадратних метрів.

Горіння торфу ліквідовано по всій площі. Щодо пожеж, пов’язаних з самовільним спалюванням рослинності та її залишків, то 1 вересня зафіксовано 13 випадків:

на вулиці Лісна у селищі Рудно вогнем знищено підстилку в лісі на площі 15 квадратних метрів;

на вулиці Городницькій у Шевченківському районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 5 квадратних метрів;

на вулиці Пасічній, 58 у Личаківському районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 1000 квадратних метрів;

на вулиці Польовій у селищі Рудне вогнем знищено суху траву на площі 50 квадратних метрів;

на вулиці Винниця у Шевченківському районі Львова вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 100 квадратних метрів;

на вулиці Стрийській у Сихівському районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 20 квадратних метрів

на вулиці Терлецького Франківському районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 230 квадратних метрів

на вулиці Роксоляни у Залізничному районі Львова вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 30 квадратних метрів

на вулиці Персенківка Сихівський районі Львова вогнем знищено суху траву та сміття на площі 500 квадратних метрів

на проспекті Чорновола у Шевченківському районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 2 квадратних метрів

на вулиці Залізничній у селищі Рудне вогнем знищено суху траву на площі 70 квадратних метрів

на вулиці Білогорща в Залізничному районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 200 квадратних метрів

на вулиці Аркаса у Франківському районі Львова вогнем знищено суху траву на площі 4 квадратних метрів».

Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також нагадали: «Спалювання рослинних залишків є порушенням законодавства, а саме: статті 50 Конституції України, статей 9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», пунктів 3.6.14 та 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, пунктів 3.6 та 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах». Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить мешканців міста не бути байдужими як до довкілля, так і до власного здоров'я».

DailyLviv.com

Померла зірка французького кінематографу

Про пожежу в колишньому кінотеатрі «Дзвін» у Львові

Після спаду по Різдві знову зріс пасажиропотік на кордоні з Польщею

О 20.00 за київським часом Трамп прийме Зеленського у своєму маєтку на Флориді. Москва «не хоче миру»

Олег Вільшинський. Львівщині прощається з 31-річним Захисником

Вночі Росія атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури у кількох регіонах України

У ДТП в Польщі спалахнув автомобіль, ймовірно, з п'ятьма українцями. Усі загинули

Погода на Львівщині в неділю. Прогнозована і фактична

Вітер знеструмив на Львівщині 72 населені пункти

Вночі 18 російських БпЛА влучили на 9 локаціях

Путін і Гєрасімов заявили, що рф силою захопить Донбас, Запоріжжя і Херсонщину

В Одесі вибухи

НАБУ заявило про підозру щонайменше трьом народним депутатам

Графіки відключень 28 грудня. У Києві та області - аварійні вимкнення

Перед Новим роком на кордоні черги на виїзд з України

З 1 січня посадові оклади соціальних працівників зростуть майже в 2,5 раза

Рідні загиблих забракували зразки памʼятників, які пропонує для Меморіального комплексу ЛМР

Росія атакувала газову інфраструктуру та ТЕЦ Нафтогазу

Попередження про стихійні метеорологічні явища на Львівщині

Знешкоджено 503 повітряні цілі з 559, які запустив на Україну ворог

Штраф від 1020 до 1700 гривень або евакуація автомобіля на штрафмайданчик

Два аеропорти у Польщі призупиняли польоти літаків

Вертепники у Львові пробігли 5 км і зібрали майже 200 тисяч грн для захисників України

Загиблі, десятки постраждалих і масштабні руйнування у Києві й на Київщині

Всі новини на Focus.ua: стрічка, де видно головне за день

Групі нардепів платили за голосування у Верховній Раді

Водій напідпитку в'їхав в огорожу у селі на Львівщині

У Києві більше як 10 пошкоджених житлових будинків у різних районах міста

Андрій Заблоцький, Володимир Головчак, Василь Деяк, Іван Гаврилів, Сергій Баландюх. Прощання у різдвяний час

Триває черговий російський удар по Україні - Зеленський

Аварійні відключення світла у Києві. Графіки погодинних вимкнень не діють

Білий дім назвав дату та місце зустрічі Дональда Трампа та Володимира Зеленського

Від ночі триває масований російський удар по енергосистемі України

Третина Києва без теплопостачання

ДТП на Городоцькій з трьома травмованими

Скасували суботню повітряну тривогу на Львівщині

Пожежі у Києві внаслідок падіння уламків БпЛА

Друга загроза ракетного удару на Львівщині. Ранкова тривога

Закінчена повітряна тривога на Львівщині у ніч проти 27 грудня

У Києві багато вибухів