Сьогодні «Львівобленерго» знову знеструмило частину своїх споживачів

09:15 11 серпня 2015 р.


Фото: rbc.ua

Повернути електропостачання тим, кого позбавили через планові ремонтні роботи, пообіцяли о 17.00.

Сьогодні, 10 серпня, ПАТ «Львівобленерго» знеструмило до 17:00 через планові ремонтні роботи в Галицькому районі Львова вулицю Друкарська й будинки №№7-31 – на вулиці Вірменській, будинки №№2-9, №22 та №№24 – на вулиці Краківській, а також будинки №1, №1а, №3, №5, №7, №9, №2, №4, №6 та №12 – на вулиці Тернопільській. Своєю чергою, в Личаківському районі Львова електропостачання позбавили до 17:00 через планові ремонтні роботи вулицю Гулак-Артемовського й будинки №4 та №6 на вулиці Кльоновича й №3, №5, №7, №9, №2, №4, №6 та №8 – на вулиці Костя Левицького.

Натомість у Франківському районі Львова знеструмлено до 17:00 через планові ремонтні роботи на трансформаторній підстанції №686 вулицю Саряна  й будинки №№28-44, №№22-26 та №№25-29 – на вулиці Антоновича, №№28-38 – на вулиці Героїв УПА, а також №№31-39 – на вулиці Федьковича. Своєю чергою, через планові ремонтні роботи на трансформаторній підстанції №148 електропостачання позбавили до 17:00 вулиці  Героїв Майдану й Глінки.

Натомість через планові роботи на трансформаторній підстанції №177 знеструмлено вулиці Житомирську й Паращука та будинки №№109-119 на вулиці Антоновича. Своєю чергою, через планові ремонтні роботи на трансформаторній підстанції №30 електропостачання позбавили до 17:00 вулиці Горбачевського й Метрологічну, будинок №42 на вулиці Кастелівка й будинки №46, №48, №50 та №7 на вулиці Сахарова.

Натомість через планові роботи на трансформаторній підстанції №359 вулицю  Друкарську, будинки №№7-31 – на вулиці Вірменській, будинки №№2-9, №22 та №24 на вулиці Краківській і будинки №10 та 12 на вулиці Лесі Українки, через планові роботи на ТП-359. Через планові роботи знеструмлено також вулиці Котка, Милу, Народну, Уляни Кравченко й Шумського та будинки №207 на вулиці Городоцька, №31б та №31а на вулиці Київській, №№14-22 та №№11-31 на вулиці Коновальця, №63, №65, №67, №69, №69а, №71, №73, №75, №77, №81 та №93 на вулиці Рудницького, №43, №80а та №82 на вулиці Сахарова й №4 на вулиці Сулими.

Також через планові роботи знеструмлено всі будинках на вулицях Незалежності України й Смолистій у Брюховичах. Про це повідомили в прес-службі (відділі корпоративних зв’язків) «Львівобленерго».

DailyLviv.com

Путін і Гєрасімов заявили, що рф силою захопить Донбас, Запоріжжя і Херсонщину

В Одесі вибухи

НАБУ заявило про підозру щонайменше трьом народним депутатам

Графіки відключень 28 грудня. У Києві та області - аварійні вимкнення

Перед Новим роком на кордоні черги на виїзд з України

З 1 січня посадові оклади соціальних працівників зростуть майже в 2,5 раза

Рідні загиблих забракували зразки памʼятників, які пропонує для Меморіального комплексу ЛМР

Росія атакувала газову інфраструктуру та ТЕЦ Нафтогазу

Попередження про стихійні метеорологічні явища на Львівщині

Знешкоджено 503 повітряні цілі з 559, які запустив на Україну ворог

Штраф від 1020 до 1700 гривень або евакуація автомобіля на штрафмайданчик

Два аеропорти у Польщі призупиняли польоти літаків

Вертепники у Львові пробігли 5 км і зібрали майже 200 тисяч грн для захисників України

Загиблі, десятки постраждалих і масштабні руйнування у Києві й на Київщині

Всі новини на Focus.ua: стрічка, де видно головне за день

Групі нардепів платили за голосування у Верховній Раді

Водій напідпитку в'їхав в огорожу у селі на Львівщині

У Києві більше як 10 пошкоджених житлових будинків у різних районах міста

Андрій Заблоцький, Володимир Головчак, Василь Деяк, Іван Гаврилів, Сергій Баландюх. Прощання у різдвяний час

Триває черговий російський удар по Україні - Зеленський

Аварійні відключення світла у Києві. Графіки погодинних вимкнень не діють

Білий дім назвав дату та місце зустрічі Дональда Трампа та Володимира Зеленського

Від ночі триває масований російський удар по енергосистемі України

Третина Києва без теплопостачання

ДТП на Городоцькій з трьома травмованими

Скасували суботню повітряну тривогу на Львівщині

Пожежі у Києві внаслідок падіння уламків БпЛА

Друга загроза ракетного удару на Львівщині. Ранкова тривога

Закінчена повітряна тривога на Львівщині у ніч проти 27 грудня

У Києві багато вибухів

Зліт літака МіГ-31К ВПС рф

Тривожне Різдво на Львівщині. Ревуть сирени

Російські бомбардувальники Ту-95МС та Ту-160 піднялися в повітря

Зеленський ще зберігає високий особистий авторитет президента попри втому від його команди

Чотири країни увійдуть у європейську лідерську групу в рамках НАТО

Найкращі люстри для дому: як обрати надійні та сучасні моделі в Україні від Line F

Чому дозволили на АЗС торгувати безрецептурними ліками

Ожеледь, сніг, пориви вітру. У Львові й області прогнозують погану погоду

Оновлене приймальне відділення відкрили у Львівському обласному перинатальному центрі

Як «Гаррі Поттер і філософський камінь» змінив дитячу літературу?