09:45 4 серпня 2017 р.
Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації
Працівники Укртрансбезпеки й поліції працюють на Львівщині у посиленому режимі.
У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 4 серпня: «З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря вище 28 градусів) діють обмеження руху для великогабаритних автотранспортних засобів. Відтак, управління Укртрансбезпеки та поліції працюють у посиленому режимі, особливо у спекотну погоду».
«У четвер, 3 серпня, поліція перевірила 380 вантажівок. За результатами перевірки 201 великогабаритний автотранспортний засіб скерували на відстій. Також винесли 66 постанов про недотримання теплового режиму. Штрафи накладаються лише на власників автотранспорту», – поінформували також в облдержадміністрації.
«У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації нагадують – якщо загальна маса вантажівки становить понад 24 тонн і навантаження на вісь сім тонн, то з 10:00 до 22:00 на дороги області виїжджати заборонено», – повідомили також в сьогодні, 4 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.