На Львівщині лунатимуть сирени

16:15 11 травня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА проводе навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 11 травня: «Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу, буде проводитись електронне опитування населення –  достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань».

В облдержадміністрації також конкретизували: «З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року у період з 14:45 до 14:50 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени та передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення».

«У зв’язку з тим, що мета увімкнення електросирен навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій», – розповілитакож у Львівській ОДА

В облдержадміністрації також пояснили: «Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю «Львівського радіо» на частоті 103,3 МГц  в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключить на ефірні канали «Першого національного» Національної суспільної телекомпанії України, ТРК «Львів» – «Суспільне мовлення» (12-й телевізійний канал), або телеканал «Телекомпанії «Львів-ТБ» «Перший Західний» (57-й телевізійний канал) та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту».

«На підставі проведеного опитування будуть проводитись роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення. Опитування буде проводитись у період з 15:00 16 травня до 24:00 20 травня поточного року, після завершення опитування відповіді прийматись не будуть», – поінформували також у Львівській ОДА.

DailyLviv.com

Ганебний провал спецслужб рф ― командир РДК Капустін живий, - Буданов

РФ вдарила по залізниці у трьох областях

Новий графік відключень на Львівщині 1 січня

Де у Львові купити ЛеоКарт. Адреси

У 2025 році Білорусь відправляла до РФ ешелони військової техніки

На Львівщину сунуть сильні хуртовини. Штормове попередження

РФ знову атакувала дронами порти Одещини, є пошкодження

Генштаб підтвердив ураження НПЗ «Ільський» на Кубані та низки цілей на ТОТ Донеччини

Чергове оновлення графіку відключень на Львівщині 1 січня

У новорічну ніч у Львові народилися двоє хлопчиків

Львівська митниця назвала топ контрабандні перевезення у 2025 році

Для котячого мера Львова розробили власний штамп-лапку

Львівобленерго оновило графік погодинних вимкнень електроенергії 1 січня

Ще два комплекси Patriot стали на захист українських міст

В останній день року на Львівщині вчадів чоловік

Знеструмлена значна кількість споживачів у Волинській та Одеській областях - Укренерго

У новорічну ніч рф вдарила по Харківщині

Переїздив залізничний переїзд на червоне світло і здійснив смертельну ДТП

Начальницю Західного управління Держпраці підозрюють у систематичному хабарництві

У новорічну ніч рф атакувала 205 дронами

Гасіння пожеж у Луцьку та Ковельському районі. Відключено від електропостачання 103 341 абонента

В Одесі у новорічну ніч зафіксовано низку надзвичайних ситуацій

Одещина і Волинь у новорічну ніч перебувають під масованим ударом російських БпЛА

Львівобленерго у новорічну ніч оновило графік відключення світла

Луцьк у новорічну ніч атакують російські БпЛА

Повітряна тривога у новорічну ніч на межі Львівської області

Передноворічна мапа світла в Україні

У перший день Нового року на Львівщині відключатимуть світло за графіком

Коли система блокує ЛеоКарт пенсіонерів за віком і людей з інвалідністю 3 групи. Що робити

Графіки відключення світла 1 січня 2026 року

До нової наглядової ради НАЕК «Енергоатом» ще не обрали представників України

Сімейним лікарям НСЗУ збільшить плату за пацієнта

Дворазового міністра Олексія Чернишова судитимуть лише за одну корупційну історію

58 тисяч львів’ян зараз на фронті. Садовий звернувся до жителів міста

На Львівщині зменшується середня номінальна заробітна плата

1 січня зі Львова в Одесу вирушать 10 автобусів, щоб підтримати роботу громадського транспорту (відео)

У Львові внаслідок ДТП загинула 90-річна мешканка

Кому не обмежать пенсії у 2026 році

З нового року для українських абонентів мобільний зв'язок на території ЄС звільнено від доплат за роумінг

На електроенергію Україні найбільше дали у грудні Єврокомісія, Німеччина, Великобританія, Швеція