02:36 6 грудня 2025 р.
Затримки наразі контрольовані.
Про це інформує Укрзалізниця, пише DailyLviv.com.
"У зв’язку з масованим обстрілом залізничної інфраструктури у Фастові оперативно змінюємо маршрути пасажирських поїздів, які мали проходити через місто цієї ночі.
Безпека людей — понад усе. Затримки наразі контрольовані, а наші диспетчери подбають про можливі пересадки.
У самому Фастові тривога ще триває, люди перебувають в укриттях.
Просимо уважно слухати оголошення залізничників на вокзалах та у поїздах. Рух не спиняється", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, цієї нові в Україні двічі оголошували масштабну повітряну тривогу через зліт російських МіГ-31К.
Згодом моніторингові канали уточнили, що з бортів МіГ-31К було випущено кілька аеробалістичних ракет "Кинджал".
Але за інформацією моніторингових каналів, удари по Фастову зафіксовано раніше, ймовірно, під час прильотів БпЛА, десятки яких перебувають у повітряному просторі України.
Ближче до світанку, як повідомляв DailyLviv.com, в Україні можливе оголошення ще однієї повітряної тривоги через пуски крилатих ракет зі стратегічних бомбардувальників Ту, які летять в напрямку України.
Дивіться карту повітряних тривог