Винниківський «Рух» уже тренує новий наставник

18:15 12 серпня 2017 р.


Фото: fcruh.com

До тренерського штабу Володимира Мазяра увійшли недавній керманич «рухівців» Руслан Мостовий, а також Андрій Кікоть та Роман Манорик.

Останні невтішні результати винниківського «Руху» у першій лізі та Кубку України змусили керівництво клубу вдатися до кардинальних дій і дещо перетасувати тренерський штаб команди. Відтепер її очолюватиме відомий фахівець Володимир Мазяр.

Цей 39-річний уродженець села Кам'янка в Ізяславському районі Хмельницької області стрімко увірвався в еліту тренерського цеху України і зарекомендував себе хорошим фахівцем і відмінним мотиватором. Зокрема, під його орудою нещодавно путівки до Прем’єр-ліги тріумфально виборювали футболісти кам’янської «Сталі» та рівненського «Вереса». Пасувало би «потроїти» таке досягнення разом із винниківським «Рухом» – принаймні вболівальники «жовто-чорних» однозначно не проти…

Свого часу Володимир Мазяр, який є вихованцем львівського футболу (перші тренери – Іван Мазяр та Юрій Дубровний), був знаним нападником, виступав за різні команди в елітному дивізіоні українського футболу, брав участь у поєдинках єврокубків. На всеукраїнському рівні вперше він серйозно засвітився у комарненському «Газовику». Там привернув увагу селекціонерів київського «Динамо», куди його запросили, щоправда, грав переважно в другій і третій столичної команди.

Потім в його кар'єрі були «Ворскла», «Дніпро», «Олександрія», «Таврія», «Сталь» та інші провідні колективи нашого футболу. За підсумками сезону-1999 його включили до списку 33-х найкращих футболістів України. Наприкінці кар’єри потрапив і до азербайджанського чемпіонату («Сімурґ», «Стандарт» (Сумґаїт»). Закінчив виступи на професійному рівні 2010-го року.

У лютому 2013 року Володимира Мазяра призначили головним тренером «Сталі» з Кам’янського. Спочатку за результатами сезону-2013/2014 він її вивів у першу лігу, а потім і в Прем'єр-лігу. 11-го квітня 2016-го року офіційно очолив рівненський «Верес», фанати якого назвали головного тренера своєї команди «Магічним». За рік роботи з рівненцями він теж подолав прем’єрлігівський бар’єр. А зараз Володимир Мазяр покликаний вдихнути свіжий струмінь у винниківський «Рух», який нещодавно дебютував у першій лізі українського футболу.

«Рухівці» вже провели під керівництвом Володимира Мазяра тренування на винниківському стадіоні імені Богдана Маркевича. Свіжі ідеї від нового наставника вони спробують втілити в життя уже в найближчому поєдинку – у неділю, 13-го серпня, о 18:00 проти одеської «Жемчужини».

Про це повідомили в інформаційній службі винниківського «Руху».

DailyLviv.com

Західним регіонам не треба дуже сильно переживати — ви будете завжди зі світлом, - голова ради УАВЕ

Останній графік 15 січня на Львівщині перед опівніччю

Графік погодинних відключень світла на Львівщині 16 січня. 16 годин без світла

Львівтеплоенерго купило найдорожчу сіль для систем опалення. У Єгипті

Графіки 16 січня застосовуватимуть в усіх областях

300 багатоповерхових будинків Києва ще не мають опалення

Львівобленерго змінило вечірній графік відключень 15 січня для трьох груп

Графік світла 15 січня на Львівщині оновлено. Що змінилося на вечір

Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури у Харкові

Ще на 59 кіосків менше. У Львові залишилося 1216 МАФів

У Львові чоловіка викрав шкільний знайомий, щоб вимагати з родичів викуп

Буруля зі снігом впали людині на голову у Львові

У день атаки на Львів прибув Президент Чеської Республіки Петр Павел

Піротехніки і фахівці-хіміки обстежили місце удару дроном у Львові

Чому Трамп знову робить крайнім Зеленського, а не Путіна

На території Львівської міської територіальної громади нарахували 63 водотоки. 30 струмків - безіменні

Монс Піус. Кентавр. Пара Джанов. У Львові несподівано закрили три відомі ресторани

У структурі ЛМР створили окремий орган, який буде вести первинний військовий облік

Магучіх, Дорощук, Лавський стрибатимуть у суботу у Львові

Авто зі США без посередників: прямий доступ до Copart та IAAI

Коли у Львові збільшується кількість застрягань у з ліфтах. Куди телефонувати

Російський БпЛА пошкодив Храм святих Ольги та Єлизавети у буферній зоні ЮНЕСКО у Львові

Руслан Гилевич, Владислав Аміров, Сергій Процайло. Львівщина прощається

Значний сніг до кінця доби у Львові - синоптики

Російський дрон не долетів 40 метрів до пам'ятника Степану Бандері у Львові, - Садовий (фото)

Після російського удару по Львову не курсує тролейбус №27. Чотири інші маршрути знову працюють

Героїчна двірничка. Садовий на місці влучання БпЛА прокоментував удар по Львову (відео)

Козицький повідомив подробиці про нічний удар БпЛА по Львову (відео)

Новий графік відключення світла на Львівщині 15 січня. Одним додали, в інших забрали

У Львові перекрили дві вулиці через удар безпілотника

Російський безпілотник вдарив у дитячий майданчик на вулиці Степана Бандери у Львові

Безпілотник влучив у центрі Львова. Повітряну тривогу у Львівській області скасували

Графік вимкнень світла на Львівщині 15 січня оновили вночі

Повітряна тривога на Львівщині. Безпілотники на Львів (доповнюється)

Графік відключення світла на Львівщині 15 січня погіршили

Фінішний графік відключень світла на Львівщині 14 січня

Кому на Львівщині вимикатимуть світло до опівночі. Чи не останній графік на 14 січня

Комендантську годину на час надзвичайної ситуації можуть скасувати для частини міст і громад

Тріснула труба. На час ремонтних робіт без теплопостачання у Львові будуть житлові будинки, школи, садочки

Графік відключення світла на Львівщині 15 січня. 14 годин без електроенергії