Прибуття до Львова футболістів «Реалу» викликало неабиякий ажіотаж (відео)

17:40 24 листопада 2015 р.


Фото: shakhtar.com

Фани стукали Роналду у вікно, а вулицю, де оселилися гравці, перекрили ще з ранку.

Приїзд мадридського «Реала» до Львова викликав справжній фурор. В аеропорту суперника «Шахтаря» по Ліги чемпіонів очікувало порядку 1000 осіб. Тим, хто хотіли стояти у перших рядах і спробувати дістати автограф у когось із зірок «галактіктікос», чергу біля виходу з терміналу потрібно було займати години за півтори, а то й більше, до прильоти мадридців.

У місті Лева найтитулованіший клуб Європи приземлився о 13:45. На паспортному контролі Роналду і компанію сильно довго не затримували, тому через 25-30 хвилин вони вже вийшли до фанатів, які тут же почали сходити з розуму, кричали «Іско», «Хамес» або «Кріштіану», а деякі буквально вили від радості, дивлячись на своїх кумирів і тягнули до них руки.

До слова, капітан збірної Португалії вийшов другим і тут же шмигнув у автобус, не ризикуючи наближатися до скажених натовпі. А ось його земляк захисник Пепе від автограф-сесії не відмовився. Неспішно із задоволеним виглядом прошествовал повз зустрічаючих наставник «Реала» Рафаель Бенітес, ледь вчора не залишився без роботи.

Ледве мадридці розсілися в автобусі, як натовп кинувся оббігати його з іншого боку, де сіли лідери клубу на чолі з Кріштіану і стукали португальцю у вікно. А потім з прапорами «Реала» побігли навперейми розгорнутому транспорту в надії хоч ще разок зафільмувати когось із футболістів через скло.

Дуже колоритно виглядала четвірка з Конго і Анголи. Хлопці – студенти львівського медінституту і великі фанати королівського клубу. Передбачили, що завтра гості виграють 3:0. На питання, хто їх улюблений гравець, не змовляючись, хором відповіли Кріштіану. І додали, що сьогодні він заб'є двічі.

До слова, на відміну від «ПСЖ» іспанці не стали тягнути через всю Європу свій клубний автобус. А поселилися гості за сто метрів від площі Ринок – у п'ятизірковому готелі «Леополіс», де від 5400 гривень за двох за ніч.

Але до 26 листопада вільних місць в готелі немає. Щоб захистити гостей від настирливих фанатів, вулицю, на якій розташовувався готель почали перекривати ще з ранку.

Проте близько 400 людина все-таки стояло недалеко від «Леополіса» під час прибуття «Реала». Але все, що їм вдалося, лише мигцем поглянути на кумирів.

Про це повідомили сьогодні, 24 листопада, в столичному часописі «Сегодня».

«Львівські фанатки готові роздерти Роналду на сувеніри. Найбільше вболівальниці раділи приїзду Роналду. Вони плакали, кричали «Кріштіану, виходь» і просто перебували в екстазі – розповіли натомість в інтернет-виданні «Sportanalytic.com».

DailyLviv.com

Чому у Вірменському катедральному соборі Львова освятили гранати

Хурделиця в понеділок у Львові

Без світла. Збільшилася кількість населених пунктів на Львівщині, які не мають енергопостачання

Педагогам і науковцям підвищать зарплату на 30% з 1 січня 2026 року

Експерти про зустрічі у Флориді. Човникова дипломатія - безглузда

У 2026 році разом з мінімальною зарплатою збільшиться також ЄСВ

Померла зірка французького кінематографу

Про пожежу в колишньому кінотеатрі «Дзвін» у Львові

Після спаду по Різдві знову зріс пасажиропотік на кордоні з Польщею

О 20.00 за київським часом Трамп прийме Зеленського у своєму маєтку на Флориді. Москва «не хоче миру»

Олег Вільшинський. Львівщині прощається з 31-річним Захисником

Вночі Росія атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури у кількох регіонах України

У ДТП в Польщі спалахнув автомобіль, ймовірно, з п'ятьма українцями. Усі загинули

Погода на Львівщині в неділю. Прогнозована і фактична

Вітер знеструмив на Львівщині 72 населені пункти

Вночі 18 російських БпЛА влучили на 9 локаціях

Путін і Гєрасімов заявили, що рф силою захопить Донбас, Запоріжжя і Херсонщину

В Одесі вибухи

НАБУ заявило про підозру щонайменше трьом народним депутатам

Графіки відключень 28 грудня. У Києві та області - аварійні вимкнення

Перед Новим роком на кордоні черги на виїзд з України

З 1 січня посадові оклади соціальних працівників зростуть майже в 2,5 раза

Рідні загиблих забракували зразки памʼятників, які пропонує для Меморіального комплексу ЛМР

Росія атакувала газову інфраструктуру та ТЕЦ Нафтогазу

Попередження про стихійні метеорологічні явища на Львівщині

Знешкоджено 503 повітряні цілі з 559, які запустив на Україну ворог

Штраф від 1020 до 1700 гривень або евакуація автомобіля на штрафмайданчик

Два аеропорти у Польщі призупиняли польоти літаків

Вертепники у Львові пробігли 5 км і зібрали майже 200 тисяч грн для захисників України

Загиблі, десятки постраждалих і масштабні руйнування у Києві й на Київщині

Всі новини на Focus.ua: стрічка, де видно головне за день

Групі нардепів платили за голосування у Верховній Раді

Водій напідпитку в'їхав в огорожу у селі на Львівщині

У Києві більше як 10 пошкоджених житлових будинків у різних районах міста

Андрій Заблоцький, Володимир Головчак, Василь Деяк, Іван Гаврилів, Сергій Баландюх. Прощання у різдвяний час

Триває черговий російський удар по Україні - Зеленський

Аварійні відключення світла у Києві. Графіки погодинних вимкнень не діють

Білий дім назвав дату та місце зустрічі Дональда Трампа та Володимира Зеленського

Від ночі триває масований російський удар по енергосистемі України

Третина Києва без теплопостачання