На Львівщині урочисто зустріли свою першу чемпіонку світу зі шахів Марію Музичук (відео, оновлено)

18:20 7 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, сьогодні, 7 квітня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького рейсом зі Стамбула прибула чемпіонка світу з шахів, стриянка Марія Музичук.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 квітня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 7 квітня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького рейсом зі Стамбула прибула чемпіонка світу з шахів, стриянка Марія Музичук. Українку, яка здобула переконливу перемогу над росіянкою Наталією Погоніною у фінальному поєдинку в м.Сочі, прийшла привітати численна аудиторія шанувальників.

«Сьогодні в залі прибуття Львівського аеропорту надзвичайно людно. Видається, що такої кількості представників засобів масової інформації та прихильників шахового спорту тут ще не було», – розповідає начальник управління молоді та спорту Юрій Майборода.

З квітами, вдячними та радісними словами талановиту 22-річну шахісту та її старшу сестру Ганну Музичук, яка теж змагалася в складі збірної команди України в Сочі й асистувала сестрі в останніх партіях, зустрічали, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, голова Львівської облради  Петро Колодій голова обласної федерації шахів Тарас Керницький, чимало шанувальників та друзів, а також найрідніші – дідусь, батьки і одночасно тренери Наталія та Олег Музичуки. Марічка Музичук зізналася, що не чекала такої зустрічі, і подякувала львів’янам за теплий прийом.

Опісля, разом із журналістами, шахова героїня вирушила автобусним чудо-поїздом на площу Ринок. Отож вітаємо Марію Музичук на рідній землі! Пишаємося її досягненнями!

Музичук Марія Олегівна, народилася 21 вересня 1992 року у м. Стрию Львівської області. Міжнародний гросмейстер (2007), міжнародний майстер (2008).

Рейтинг Марії Музичук станом на квітень 2015 року — 2526 (12-е місце у світі, 2-е в Україні серед шахісток). Дворазова чемпіонка України 2012 та 2013 років. Призерка та переможниця багатьох юніорських, юнацьких та дорослих змагань.

У складі жіночої збірної України чемпіонка світу 2013 року та чемпіонка Європи 2013 року, бронзовий призер шахових олімпіад 2012, 2014 років в командних змаганнях. Чемпіонка світу серед жінок 2015 року.

Марія Музичук стала другою шахісткою за часів Незалежності України, кому вдавалося виграти чемпіонат світу. В 2012 році харків’янка Ганна Ушеніна здобула це звання».

Своєю чергою, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» розповіди:

«У вівторок, 7 квітня, рейсом зі Стамбула до Львова прилетіла Марія Музичук, яка у фіналі чемпіонату світу із шахів обіграла росіянку Наталію Погоніну. Українка перемогла суперницю у неї вдома – у Сочі.

В аеропорту з квітами і плакатами переможницю зустрічали рідні та друз. Вони кажуть, що Марійчина перемога – не випадковість, а результат багаторічної праці.

Щойно чемпіонка увійшла в зал очікувань – її зустріли оплесками. Марічка виглядала втомленою, але дуже щасливою.

Рідні помітили, що дівчина навіть схудла. Шахова королева розповіла, що кілька днів відпочине, а далі знову тренуватиметься.

Попереду у дівчини командний чемпіонат світу. Також цього року вона має ще й відстояти свій титул.

Музичук поділилася враженнями: «Мені було дуже важко грати з росіянкою,бо грала не на своїй території. Тим не менше в мене був вищий рейтинг, мені здавалось, що по грі я їй не поступаюсь і дуже рада, що мені вдалось виграти такий матч».

DailyLviv.com

У Зимній Воді на пішохідному переході збили киянина

ППО знешкодила одну балістичну ракету і 52 дрони, якими рф атакувала Україну

Уряд назвав терміни, коли усі школярі отримуватимуть безплатне харчування

Сімох Героїв у вівторок оплакує Львівщина

На західному кордоні переважає виїзд з України над в'їздом

Без підписання мирної угоди до України не прибудуть міжнародні сили

Як обрати товарний бетон для фундаменту, перекриття та монолітних робіт

В Одесі більше як два тижні не працює електротранспорт

Як обрати суміш для вирівнювання підлоги під ламінат, плитку та вініл

Прокурори САП вручили підозру п’ятьом народним депутатам України

Семеро звіздарів отримали нагороди і подяки від міського голови Львова

Німеччина дала на світло Україні найбільше

Ніацинамід у сучасній косметології: баланс, відновлення та контроль шкіри

Олександр Садовніченко, Володимир Костирко. 32-річного уродженця Донеччини і 52-річного львів'янина поховають на Личакові

100 безплатних годин паркування на місяць у Львові. Хто матиме право

Інформація Укренерго про відключення електроенергії 30 грудня

Москва погрожує помстою за нібито український удар по держрезиденції Путіна

Де кращє купити домен .COM.UA для українського сайту?

На вулиці Пасічній у Львові можна буде довідатися про розташування могили

3000 грн для сімей у Львові, у яких народилося одночасно троє і більше дітей

Путін боїться, щоб у майбутньому його не заарештували на території рф

Зеленський розповів про досягнення від зустрічі з Трампом

Вдарив дружину кулаком в обличчя. На Львівщині судитимуть зловмисника

Зникла два тижні тому. На Стрийщині розшукують 63-річну жінку

Як придбати оригінальне взуття Adidas і не натрапити на репліку: корисні поради

Спецкомісію з розгляду житлових питань ВПО у Львові очолила Ірина Кулинич

У Львові придумали, що буде на місці демонтованого монументу бойової слави

Тренди ботфортів останніх сезонів: що залишиться актуальним надовго

РФ, ймовірно, готує масовану атаку по Україні у переддень новорічних свят

Завтра на Львівщині знову захурделить

Уперше в Україні ЦНАП Львова запустив чат-бот зі штучним інтелектом. Як це працює

У ЛМР надали відповіді на поширені питання щодо Меморіалу Героїв України на Личакові

Посадовця «Укренерго» та його спільників викрили на схемі незаконного заволодіння електроенергією на 168 млн

У Міненерго повідомили, коли світло буде без графіків

Гарантії безпеки будуть дієвими після затвердження Конгресом США та парламентами країн ЄС, - Зеленський

Захворюваність на грип та ГРВІ на Львівщині йде на спад

Укренерго у більшості регіонів вимушено застосовує заходи обмеження та аварійні відключення

7 років за ґратами проведе львів'янин за невдалу спробу вкрасти гаманець

Чому оренда VPS — це вигідно для стартапів?

1375 двірників зранку чистили засніжений Львів