Захисники Донецького аеропорту завдали втрат штурмовій групі російських окупантів, – «ІС» (відео)

11:44 14 січня 2015 р.


Фото: povin.com.ua


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив також у середу: «У результаті ударів українських військ у відповідь відбувся розвал фронту російсько-терористичних військ, бойовики в районі Оленівки залишили займані позиції і відступили».

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 14 січня, такі її оперативні дані з нав’язаної Україні Росією неоголошеної війни на Донбасі:

«У зоні конфлікту на Донбасі російсько-терористичні війська продовжують нарощувати активність. Зросла кількість обстрілів і спроб штурму позицій українських військ. Найбільш складна ситуація відзначається в районі аеропорту в Донецьку, Авдіївки, Горлівки, Дебальцевого (міста обласного підпорядкування на Донеччині. – «ЩЛ»), в смузі Миколаївка-Гранітне (села в Тельманівському районі Донеччини. – ЩЛ»), на приморському напрямку й в районі Станиці Луганської (селище міського типу та райцентр на Луганщині. – ЩЛ»).

У ході бою в районі аеропорту в Донецьку одна зі штурмових груп російсько-терористичних військ потрапила під фланговий кинджальний вогонь підрозділів українських військ, зазнавши втрат. Українськими військовими захоплені в полон два співробітники МВС Чечні («кадировці»).

У районі Спартака (селище й залізнична станція під Донецьком. – «ЩЛ») українська артилерія завдала удару по артилерійським позиціям російсько-терористичних військ, звідки противником раніше завдавалися удари по позиціях в районі Донецького аеропорту та Авдіївки. Придушення артилерійських засобів противника відбулося практично миттєво, після чого українська артилерія перейшла до придушення вогневих точок і вогневих засобів на передньому краї. Танковий підрозділ російсько-терористичних військ, який брав участь у штурмі аеропорту протягом вчорашнього дня, встиг відступити.

У районі Горлівки дві зведені артилерійські групи російсько-терористичних військ (ствольна артилерія, міномети, РСЗВ (реактивні системи залпового вогню. – «ЩЛ»)) завдають ударів по позиціях українських військ. Після завдання ударів артилерія противника відразу змінює позиції.

Завдання артилерійського удару в районі Волновахи (місто та райцентр на Донеччині. – «ЩЛ») (н.п. Бугас (село у Волноваському районі Донеччини. – «ЩЛ»)), який викликав загибель мирних жителів в результаті влучання в рейсовий автобус, було здійснено зведеноїю артгрупою бойовиків, доданої тактичній групі російсько-терористичних військ, котра діє в районі Докучаєвська. Як повідомляла група «ІС», раніше це формування відрізнялося безсистемністю завдання артилерійських ударів і проведенням непідготовлених, самогубних атак на позиції українських військ.

По дузі від Авдіївки до Яснуватої  (місто та райцентр на Донеччині неподалік її обласного центру. – «ЩЛ») бойовики проводять комплекс заходів щодо зміцнення інженерних загороджень і будівництва нових укріплень. Створюється вузлова система оборони з перспективою перетворення її на цій ділянці й далі до Горлівки та до Куйбишевського району Донецька в ешелоновану. На північ і північний схід від Донецька по Горлівській трасі йде перекидання цивільної будівельної техніки.

У районі н.п. Гнутове (село на Донеччині, підпорядковане Іллічівській райраді міста Маріуполь. – ЩЛ») поблизу Маріуполя йшов багатогодинний піхотний бій зі застосуванням мінометів і ствольної артилерії. Кілька підрозділів терористів здійснили численні, але безрезультатні штурми передових позицій українських військ.

У районі н.п. Степне (таку назву мають села у Волноваському й Мар'їнському районах Донеччини. – «ЩЛ») артилерійська група противника впродовж останньої доби завдавала ударів по передових позиціях українських військ. У цьому ж районі у напрямку до Донецька в результаті ударів українських військ у відповідь відбувся «розвал фронту» російсько-терористичних військ, бойовики в районі Оленівки (селище міського типу на Донеччині, підпорядковане Єнакієвській міськраді. – «ЩЛ») залишили займані позиції і відступили».

Дмитро Тимчук написав це в середу на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

DailyLviv.com

Дрони вдарили по НПЗ у Туапсе

В останній день року Львівщина прощається з Героями Романом Веретельником та Сергієм Кригулем

Найбільша громада на Львівщині не найуспішніша

Звільнили заступницю міністра енергетики, яка ще вранці давала брифінг

15 обдарованих учнів-інтелектуалів у Львові отримали по 30 тисяч гривень (фото)

Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи

ДТЕК роз'яснила ситуацію зі світлом у Києві на лівому і правому берегах Дніпра

Перелік обов’язкових щеплень у 2026 році. Комбіновані вакцини

Графіки відключень світла в останній день 2025 року

З 1 вересня 2026 року всі учні матимуть безплатні обіди

Проректорка з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького здобула диплом менеджерки

Нові правила харчування громадян, які прибувають до ТЦК та СП під час мобілізації

На вул. Стрийській у Львові напередодні Нового року з'явився новий світлофорний об’єкт. Як працюватиме

1 та 2 січня міські автобуси, трамваї та тролейбуси у Львові курсуватимуть за розкладом руху «вихідного дня»

Нові 193 об’єкти культурної спадщини національного значення на Львівщині (перелік)

У Львівському АТП-14631 виявили порушення

У Львові до Шевченківського гаю курсуватиме автобус на Водохрещу

Викладачка Львівської політехніки здобула премію Верховної Ради

На Львівщині судять трьох молодиків, які напали на учасників ансамблю «Гуцулія»

У новорічну ніч в Україні діятимуть звичні графіки відключень світла

Росіяни атакували два порти на Одещині

Останній день року на Львівщині буде з морозом, ожеледицею та хуртовиною

У Пустомитах потяг на смерть переїхав жінку

ЛМР через суд стягнула майже 70 млн з недобросовісних орендарів

У Львові розглядають апеляцію у справі про вбивство військовослужбовця

Поліція розшукує очевидців ДТП, внаслідок якої один водій загинув, а інший травмований

В Україні знизилося споживання електроенергії

82 одиниці снігоприбиральної техніки працювали вночі та зранку на вулицях Львова

Українські дронарі вразили місце пусків російських БпЛА у Донецькому аеропорту

На Львівщині у полі знайшли уламки дрона

У США розкритикували Трампа за реакцію на заяви РФ про дрони

У Зимній Воді на пішохідному переході збили киянина

ППО знешкодила одну балістичну ракету і 52 дрони, якими рф атакувала Україну

Уряд назвав терміни, коли усі школярі отримуватимуть безплатне харчування

Сімох Героїв у вівторок оплакує Львівщина

На західному кордоні переважає виїзд з України над в'їздом

Без підписання мирної угоди до України не прибудуть міжнародні сили

Як обрати товарний бетон для фундаменту, перекриття та монолітних робіт

В Одесі більше як два тижні не працює електротранспорт

Як обрати суміш для вирівнювання підлоги під ламінат, плитку та вініл