Українська армія взяла під контроль 750 кілометрів кордону на Луганщині (відео, оновлено)

20:48 18 березня 2014 р.


Фото: 5 канал


Відео: 5 канал

Туди наші військові прибули з Дніпропетровська.

750 кілометрів сухопутного кордону між Росією та Україною на Луганщині взяла під контроль українська армія, яка зі зброєю та технікою вже перебуває на східних рубежах країни. Місцеві чим можуть підтримують військових.

На Луганщину військо приїхало з Дніпропетровська, з якої саме частини – військова таємниця. У самому Луганську військових немає зовсім.

Про це повідомляє сьогодні, 18 березня, «Телеканал новин «24». Натомість «5 канал» інформує в сюжеті «Мешканці Луганщини допомагають українським воякам продуктами та речами»:

«Дніпропетровським воякам, яких передислокували в Луганську область – ближче до російського кордону, місцеві мешканці зносять гуманітарну допомогу – овочі, консервацію, готові страви, матраци та гумові чоботи. Вояки підтримкою приємно здивовані.

Запевняють, така увага – найкращий спосіб підтримати їхній бойовий дух. Передислокація з Дніпропетровська на Луганщину для цих солдатів – це планові польові навчання.

Вояки розповідають, тутешні мешканці нанесли уже стільки харчів, що вистачить на кілька днів. А власні запаси узагалі можна і не чіпати.

Олексій, снайпер: «Чесно, я очень рад, что люди отзываются и помогают нам. Боевой дух подняли полностью. Вещами помогают, ноги промокают, холодно стоять. Так боевой дух благодаря жителям ближайших районов подняли. мі с народом. В первую очередь, это семья наша. Это самое главное – семья».

Станіслав Мідлер, солдат: «Люди которые добротой своей помогают, своим позитивом. Очень приятно видеть, что все таки есть какая-то отдача от людей, поддерживают морально».

Від місця дислокації дніпропетровських військових до кордону з Росією не більше двадцяти кілометрів. У місцевих мешканців там – за межею України – чимало родичів і друзів. Тож – категорично проти бойових дій.

Галина Боднар, місцева мешканка: «Ми ж одна Україна. Наші діти також самі. Жалко дітей, не дай Бог, головне щоб війни не було. Ми українці, будемо вірні до кінця. І помагатимемо чим можемо».

Місцеві ж чоловіки – не лише допомагають провізією, а й за потреби, кажуть, готові стати пліч-о-пліч із військовими та захищати свою країну.

Чоловік: «Чим можемо тем і допомагаємо. Харчі веземо, що є у людей все, сало, картошку, привезли і одіял, хто що дав, зібралися і привезли».

Другий солдат: «Свою сім`ю захищати надо буде. А що зделать».

Нині українські військові у повній бойовій готовності. Однак сподіваються, що стріляти не доведеться і невдовзі повернуться додому.

Станіслав Мідлер, солдат: «Ма все нормально! Бабуль, все хорошо! Скоро буду дома! Катюнь, солнце, я тебя очень люблю, скоро увидимся!».

DailyLviv.com

У Стрию накрили різдвяний стіл для тих, хто зник безвісти на війні

До 24 грудня повинні перескерувати для потреб населення до 1 ГВт електроенергії

Щодня виконує бойові завдання на передовій. Ірину Голуб-Парасюк з Крехова відзначили державною нагородою

Грип набирає обертів на Львівщині. Захворюваність перевищила епідпоріг

Зеленський анонсував заміну деяких очільників місцевих адміністрацій

СЗЧ військовослужбовця припиниться, коли він зробить правильне звернення

Різдвяний тиждень розпочнуть з відключень світла

У Львові відбувся ярмарок «Різдвяний крафт та коляда»

У всіх потягах до Перемишля і Хелма запровадять прикордонний контроль без зупинок

На зимових канікулах у Львові школярам даватимуть безплатні уроки плавання

Різдвяна зірка більша за авто зі спецефектами. Львівщина здивує (відео)

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків