У Конгресі США розглянуть надання Україні зброї (відео)

17:20 23 березня 2014 р.


Фото: 5 канал


Відео: 5 канал

Просувати це питання зобов’язалися голова комітету з розвідки Палати представників Сполучених Штатів Майк Роджерс і сенатор Джон Маккейн.

«5 канал» інформує сьогодні, 23 березня, в повідомленні «Конгрес США розгляне надання Україні зброї для оборони від Путіна»:

«Сполучені Штати мають якомога швидше надати Україні зброю для захисту від вторгнення російських військ. Про це заявляють голова комітету з розвідки Палати представників США Майк Роджерс та сенатор Джон Маккейн. Вони зобов’язалися просувати це питання в Конгресі.

Майк Роджерс, голова комітету з розвідки Палати представників США: «Є речі, які ми можемо зробити, але чомусь не робимо. Слів президента Обами та представників його адміністрації вже не достатньо. Сполучені Штати повинні надіслати українським військовим обладнання, необхідне для захисту і оборони. Світ уже одного разу дозволив Гітлеру вторгнутися до Польщі, і це стало справжньою катастрофою. Вдруге ми просто не можемо допустити цього».

Джон Маккейн, сенатор США: «З боку Сполучених Штатів поки що було багато порожніх слів і мало дій, якщо порівнювати це з фактом військової агресії проти незалежної країни. Не бачу чогось поганого, щоби надати Україні для захисту зброю та інше необхідне обладнання. Ми маємо розуміти, що цей КДБ-шний полковник, який сумує за розпадом Радянського союзу, зараз прораховує, скільки ще території зможе захопити, як це прораховував Гітлер у тридцяті роки минулого століття».

DailyLviv.com

Іран погрожує Україні ракетними ударами

У Львові встановлюють новий колектор на глибині близько 6,5 метра. Замість австрійського

Трамп знехтував пропозицією Зеленського спільної боротьби з іранськими дронами

Вимушено змінено час та обсяг відключень світла через російську нічну атаку

У Львові обирають шостого найкращого двірника за ввесь час існування конкурсу

Викрав сім велосипедів, які мешканці Львова зберігали на сходових майданчиках та в коридорах

На Львівщині ледь не згоріло село Когути

Шість російських ракет і 28 ударних БпЛА влучили в цілі цієї ночі

Киянин травмував ногу під час спуску з гори Плішка

Згорів двигун припаркованої у Зимній Воді автівки

На Харківщині армія РФ влучила безпілотником у приміський поїзд

Ворог застосував 10 119 дронів–камікадзе та здійснив 3623 обстріли населених пунктів і позицій наших військ

Поширював зі Львова відеопродукцію порнографічного характеру

На Львівщині нагадують, що штраф для паліїв становить від 3 060 до 6 120 грн

Росіяни атакували чотири райони Київської області

На деяких ділянках Києва тимчасово призупинив рух електротранспорт

Вночі ворог найбільше атакував три райони Київщини

На Київщині від атак дронів і ракет загинуло троє людей

На Львівщині закінчили повітряну тривогу, оголошену через пуски крилатих ракет

Повітряна тривога на Львівщині через пуски крилатих ракет повітряного базування

Понад 350 сортів півоній — сучасні, рідкісні та історичні зразки світової селекції виставлять у Львові

Фіксують виліт стратегічних літаків РФ з Далекого Сходу

У суботу світло вимикатимуть всюди в Україні - Укренерго

13 львівських університетів хочуть зробити безбар'єрними

Громадянина України депортували з Польщі і заборонили йому в’їзд до Шенгенської зони на сім років

Саудівська Аравія транспортуватиме нафту в обхід Ормузької протоки

Володимир Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом Ірану Резою Пахлаві

У Львові МАФи заважають будівництву євроколії до Євросоюзу

Михайла Хміля обрали в.о. директора Асоціації «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»

14 березня світло на Львівщині відключатимуть двом групам споживачів

У Львові врятували тхора, якого віз водій під наркотиками (відео)

Львівщина буде сьогодні зі світлом. Зміна графіка

Ростислав Сенгеєв, Сергій Лозовий, Євген Кушпіт, Володимир Чернецький. Львів оплакує Захисників

Як вибрати валізу для частих відряджень і не пошкодувати про покупку

У Львові вперше встановлять лавки зі сонячними батареями. Локації

У частині регіонів України відключень електроенергії немає - Шмигаль

Німецька делегація оглянула стан облаштування антидронового захисту коштом ФРН на одній з підстанцій НЕК «Укренерго»

До Дня українського добровольця у Львові 35 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком святого Юрія»

До дня народження Романа Шухевича запланували завершити всі основні роботи на будівлі музею генерал-хорунжого УПА

Директорка і головна економістка комунального підприємства Львова фіктивно працевлаштовували заради бронювання