Польща може прийняти наступну міжнародну конференцію з відновлення України

19:08 10 липня 2025 р.

Цьогорічна конференція в Римі є четвертою після зустрічей у Швейцарії, Великій Британії та Німеччині.

Про це повідомляє PAP, пише DailyLviv.com. Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає дуже ймовірним, що підсумком конференції з питань відновлення України, яка триває в Римі, стане рішення провести наступний захід у Польщі вже наступного року. "І ми зробимо так, аби світ побачив, де знаходиться центр організації допомоги", – заявив він.

Прем'єр-міністр Туск назвав переговори, що відбуваються в Римі в четвер, "дуже багатообіцяючими". "У нас тут дуже велика група польських підприємців, польських державних компаній, є дуже конкретні інтереси", – пояснив він.

Він додав, що у нього ще попереду розмова з президентом України Володимиром Зеленським. "Я очікуватиму таких рішень, які полегшать, а не ускладнять польським компаніям, які хочуть вести спільний бізнес в Україні з українцями", – сказав він.

Прем’єр-міністр Польщі зазначив, що завдяки роботі урядового уповноваженого з питань відновлення України Павла Коваля, цілком ймовірно, що одним із підсумків конференції стане рішення про проведення наступного форуму саме в Польщі. "І ми організуємо це так, щоб світ побачив, де насправді знаходиться центр не лише допомоги Україні, а й співпраці бізнесу та великих інвестицій", – підкреслив голова польського уряду.

На запитання, коли саме відбудеться наступна конференція, Туск відповів, що приблизно через рік.

Раніше під час виступу на конференції голова польського уряду заявив, що настав час відкрити нову главу відбудови України в умовах миру. "Наша совість не може бути спокійною, поки Володимир Путін щоночі атакує мирне населення; закінчення цієї війни має бути нашою спільною метою", – додав він.

Цьогорічна конференція в Римі є четвертою після зустрічей у Швейцарії, Великій Британії та Німеччині. Вони мають на меті сприяти швидкій реконструкції, відродженню та модернізації України, яка стала об'єктом російського вторгнення понад три роки тому, а також привернути увагу світової громадської думки до необхідності надання допомоги Києву та мобілізації зусиль й іноземних інвестицій для цього. 

DailyLviv.com

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення

Україна знає, де в Білорусі розмістять «Орєшнік», - Зеленський

У Львові встановлять меморіальні таблиці ще 26 загиблим захисникам

Біля Львова водій Toyota Land Cruiser на смерть збив пішохода

У Львові програму «Теплий дім» продовжили до 2030 року

Уперше в Середземному морі СБУ уразила танкер тіньового флоту рф

Елітні готелі, лікування друзів, корпоративи, алкоголь, одяг, хрестини. Як витрачали мільйонні профвнески у газовій галузі

У Центрі екстреної меддопомоги обурені звинуваченнями Садового і нарікають на роботу міської первинки Львова

Грудневий вікенд на Львівщині ще буде не по-зимовому теплим

Львів впорядкує вуличні розваги

Потрійна смертельна ДТП біля Львова

Україна повернула тіла полеглих воїнів

Ще два дитячі вагони запускає Укрзалізниця до Карпат

Споживачі у п'яти областях знеструмлені через російські обстріли

У Львові судитимуть чоловіка, який до смерті побив власну матір

РФ перейшла у «нульову фазу» підготовки до можливої ​​війни з НАТО