Львівських десантників хочуть вибити з аеропорту Донецька, прикриваючись місією спостерігачів ОБСЄ

13:00 15 січня 2015 р.

Десантники 80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова перед відправленням у зону бойових дій
Фото: Роман Балук/ZIK

У прес-центрі АТО повідомили в четвер: «Наші «кіборги» тримаються мужньо, відбивають атаки бандформувань та покидати донецьке летовище, що стало новітнім символом української мужності, не збираються. Противник несе суттєві втрати».

У прес-центрі АТО повідомили сьогодні, 15 січня, такі останні новини з нав’язаної Україні Росією неоголошеної війни на Донбасі:

«Як стало відомо з достовірних джерел, Захарченко (самопроголошений «голова» так званої «ради міністрів» терористичного угруповання «Данєцкая народная рєспубліка». – «ЩЛ») поставив завдання своїм бандитам сьогодні взяти Донецький аеропорт. Йому про хід подій доповідають щогодини.

До аеропорту підтягують підрозділи «Абхаза». Терористи планують влаштувати великий інформаційний вибух.

Будуть іти з боку диспетчерської вежі. Для них не є новим прикриватися жінками та дітьми, але цього разу вони хочуть прикриватися місією ОБСЄ, знаючи, що наші, на відміну від бойовиків, вогонь по мирним мешканцям та міжнародним організаціям ніколи не ведуть».

Про це повідомляється в четвер на сторінці прес-центру АТО в інтернет-мережі «Facebook», де невдовзі додали:

«Незаконні збройні формування продовжують вести вогонь по Донецькому аеропорту, застосовуючи стрілецьку зброю, гранатомети, танки та реактивну артилерію, та намагаються взяти його. Наші «кіборги» тримаються мужньо, відбивають атаки бандформувань та покидати донецьке летовище, що стало новітнім символом української мужності, не збираються. Противник несе суттєві втрати.

Крім того, бойовики також ведуть вогонь із «Градів» по населених пунктах у районі аеропорту. З реактивних систем залпового вогню було обстріляно Піски  (селище в Ясинуватському районі Донеччини. – «ЩЛ») та Авдіївку (місто обласного підпорядковання на Донеччині. – «ЩЛ»). Близько 10 годин ранку, по Опитному (сеоа в Ясинуватському районі Донеччини. – «ЩЛ») з монастиря працював ворожий снайпер.

На інших напрямках найбільш гаряче було поблизу Кримського (в Слов'яносербському районі. – ЩЛ») на Луганщині, де о 13.00 терористи вели вогонь з «Градів».

Загалом, з 6.00 до 14.00 незаконні збройні формування 22 рази обстріляли позиції сил АТО».

Про це також повідомляється в четвер на сторінці прес-центру АТО в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «ЩЛ», 6 січня «Телеканал новин «24» повідомив, що на територію донецького летовища увійшли 50 бійців 80-ї бригади зі Львова, які обороняють його з одним ріжком набоїв кожен, а також тримають позиції у Водяному неподалік нього, їм висунули ультиматум, але вони підірвали пост, щоб зробити барикаду, натомість у середу речник РНБО Андрій Лисенко спростував заяву терориста про відхід «кіборгів» з аеропорту Донецька.

DailyLviv.com

У Львові планують створити першу в Україні лікарню довготривалого догляду та реабілітації

Серед лісу в Брюховичах прокуратура виявила 4-гектарну ділянку з новим кадастровим номером. Хто оформив

У Львові згоріло 120 контейнерів для побутових відходів на понад ₴1,5 млн

27 лютого у більшості регіонів упродовж усієї доби будуть застосовувати графіки відключень світла

На проспекті Червоної Калини у Львові укладатимуть гарячий асфальтобетон

Дві локації запропоновано для майбутнього військово-меморіального цвинтаря

У Львівській громаді планують запуск нового автобусного маршруту, який з’єднає Львів з Дублянами

15 старих львівських трамваїв продадуть на брухт через систему Prozorro

Львівщина на третьому місці з-поміж найспортивніших областей України

До виконкому ЛМР включили нового полковника служби цивільного захисту

Екскерівника та ексначальника управління прокуратури Івано-Франківської області запідозрили в одержанні неправомірної вигоди

Найкраща IP телефонія для малого бізнесу: порівняльний огляд провайдерів

Нова депутатська комісія подбає про стійкість критичної інфраструктури у Львові

У Дрогобичі з'ясовують статус підпільного закладу освіти для дітей, що може бути осередком «руского міра»

Samsung S26: компактний флагман на щодень

У сьомій громаді Львівщини встановили станцію моніторингу якості повітря

У Львові вивозять залишки снігу і розпочали обрізання молодих дерев

Робітник впав з 6 поверху у Львові. Колишньому майстру повідомили про підозру

Розпочалась двостороння зустріч української та американської делегацій в Женеві. Що обговорюють

Дві нові категорії мешканців львівської громади зможуть оформити пільгову ЛеоКарт

Продав арсенал боєприпасів знайомому

Поблизу Глинної-Наварії електричка на смерть збила чоловіка

Україна повернула тіла тисячі загиблих захисників — Координаційний штаб

Львову бракує газу на опалення

У Славську рятувальники спустили з гори 12-річну лижницю

Газовий обігрівач ледь не спалив квартиру на Львівщині

Сонячно та без опадів. На Львівщину прийде потепління до +10°

Монастир посеред заводу. Львів вимагає передати громаді унікальну пам’ятку на території ЛАЗу

Порівнюємо одинарні та двочашеві мийки для кухні разом із ВЕНКОН

На Львівщині під час пожежі у власному домі загинув 52-річний чоловік

Рука трималася на клаптику шкіри: у Львові хірурги врятували чоловіка, який ледь не відрізав кінцівку бензопилою

Жодної житлової забудови на території ЛАЗу. Львів просить Уряд зберегти промзону для виробництва

Вже з 1 березня на площі Соборній продаватимуть квіти

Нові знеструмлення та жорсткі графіки. Наслідки масованої атаки на енергетику

РФ вдарила по залізниці у трьох областях: на Харківщині під ударом дитяча колія, у Запоріжжі — жертви

100% результат по Х-101 та Х-69 та Цирконам. Підсумки комбінованої атаки рф 26 лютого

У Львові затримали 31-річного чоловіка, який втік з неоплаченим товаром

РФ випустила по Україні 420 дронів та 39 ракет, під ударом 8 областей

Вул. Шота Руставелі у Львові частково перекрили до полудня. Подробиці

У Львові продовжать маршрут автобусам № 33. Схема руху