Десантники зі Львова терміново потребують негайного підкріплення в Хрящуватому під Луганськом, – боєць

23:48 26 серпня 2014 р.

Десантники 80-ї окремої аеромобільної бригади зі Львова на території аеропорту Луганська
Фото: 5 канал

Про це повідомив увечері у вівторок один із них.

Десантники зі львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади, які зараз перебувають на позиціях у селищі Хрящевате під Луганськом, потребують негайного підкріплення. Про це розповів один із бійців, який зараз перебуває там.

За його словами, учора вночі, 26 серпня, відбувся дуже важкий бій. Є поранені, один десантник загинув, ще один потрапив у полон до терористів.

«Нас безперервно обстрілюють, в тому числі установками залпового вогню «Град», очевидно, з території Росії. Бойовики підійшли критично близько до наших позицій, ми несемо втрати і потребуємо негайної допомоги та підкріплення.

Довго протриматися ми не зможемо. На наші повідомлення, на жаль, ніхто не реагує, тому ми сподіваємося, що ситуацію виправить публікація в пресі», – пояснив причину свого звернення боєць.

Він додав: «У нас є поранені, які потребують негайної допомоги, їх потрібно забрати і вивезти звідси. Ситуація критична. Ця ніч буде дуже важка».

Десантникповідомив це у вівторок інформаційній агенції «Гал-інфо». Натомість родичка десантника, який зараз перебуває на Луганщині, повідомляла сьогодні, 26 серпня, що, за словами військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади, які дислокуються у селищі Хрящувате Луганської області, аони потрапили там в оточення, й додала:

«Назар телефонував і просив про допомогу. Сказав, що одного з наших десантників сепаратисти взяли у полон, селище оточили і через гучномовці кричать, аби всі вони здавалися, бо працюють російські війська. Хлопці розгублені і просять про допомогу».

Про це повідомлялося у вівторок на сайті Західної інформаційної корпорації.

DailyLviv.com

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»