Бойовики на Донбасі встигають вбивати й один одного, – журналіст

19:05 24 вересня 2014 р.


Фото: klin-demianovo.ru

Як повідомив у середу головний редактор проектів «InformNapalm» і «BurkoNews» Роман Бурко, бандформування, які приймають мирні угоди, вступають у запеклу конфронтацію з різкими противниками дотримання прийнятих контактною групою «ДНР/ЛНР» домовленостей.

Головний редактор проектів «InformNapalm» і «BurkoNews» Роман Бурко розповів у середу, в публікації «Оперативна обстановка в Донецькій області станом на 24.09.2014»:

«На тлі Мінських домовленостей триває загострення міжусобних сутичок бойовиків. Бандформування, які приймають мирні угоди, вступають у запеклу конфронтацію з різкими противниками дотримання прийнятих контактною групою ДНР/ЛНР домовленостей.

Так, в результаті конфлікту в ніч з 20 на 21 вересня одна з груп бойовиків мінометним вогнем знищила 2 автомобіля з особовим складом іншого угруповання. Також, минулої ночі (з 23 на 24 вересня) в результаті міжусобних чвар були вбиті 2 ватажка донецьких угруповань бойовиків: Ічітовкін Леонід Іванович 1953 року народження і Буханцев Ігор Сергійович 1986 р.н.

Точних даних про те, що послужило причиною їх «раптової смерті» у нас немає, але за повідомленнями джерел з Донецька, інцидент стався в результаті невдалих переговорів двох конфліктуючих угруповань.

При цьому, бойовики з невідомих причин знищили комплекси, за допомогою яких російські військові фахівці проводили розвідку та інші роботи на території Донбасу.

Сьогодні, 24 вересня, бандформування знову відзначилися. У першій половині дня з міномета 120-мм одна з груп терористів накрила 3 машини: 2 машини комплексу радіоконтролю, пеленгування і придушення РП-377ЛА «Лорандит», а також 1 машину автоматизованої станції перешкод Р-330Ж «Житель», які, до речі, активно використовуються частинами РЕБ ЗС РФ. Інцидент стався в районі Петровського лісництва міста Донецька.

До речі, 2 дні тому нам повідомили ще одну цікаву подробицю, що після виявлення саботажу з підривом 4 артилерійських систем, про які ми писали раніше, чеченська угруповання бойовиків приїхала на «розборку» з козачої групою терористів і влаштувала різанину. Даних про результаті «дружнього матчу» у нас немає. 

Незважаючи на задеклароване перемир'я, окремі групи терористів продовжують обстріл не тільки позицій українських військ, а й мирних кварталів. Терористами не дотримуються не тільки умови відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, а й проводяться атаки на позиції українських сил.

Так сьогодні в районі 13:00 бойовики з числа місцевих сепаратистів почали перший штурм в районі Нікішино (Донецька область). Атака проводилася піхотою в кількості близько 100 бойовиків.

Штурм захлинувся, нападники понесли великі втрати. Серед українських військових втрат немає».

Роман Бурко повідомив про це сьогодні, 24 вересня, на сайті проекту «InformNapalm».

DailyLviv.com

СБУ вразила важливі об’єкти нафтогазового сектору на Кубані

Львів’ян та гостей міста кличуть на благодійну коляду на Валовій

Стукала по батареях. У Стрию врятували замкнену у ванній жінку

Трамп у різдвяній розмові з дітьми згадав про Україну

У різдвяну ніч РФ вдарила по енергооб'єктах

На Різдво Львівщина оплакує командира радіовідділення взводу Івана Швалючинського

ДТП на автодорозі Львів-Самбір-Ужгород

Два чоловіки загинули під час пожеж на Львівщині у Святвечір - на ліжку і на дивані

Свіжий графік для Львівщини. Три групи споживачів матимуть 25 грудня світло ввесь день

Ранковий графік відключень світла на Львівщині 25 грудня

Приватний дитячий садок у Львові: інструкція з вибору ідеального простору для малечі

У Києві 25 грудня світло вимикатимуть 2-3 рази за добу

Садовий показав Святвечір в мами

Світло на Різдво у Львівській області. Графік на 25 грудня

Святвечір зі світлом для всіх на Львівщині. Найновіший графік

Два графіки електропостачання на Різдво

Вечірній графік світла на Львівщині 24 грудня

Влада кремлівської тиранії, хоча поки що залишається значною, все одно впаде - Епіфаній

Держенергонагляду повернули права контролю електроенергетики й теплопостачання

За два роки 9 громад Львівщини мають зупинити поширення борщівника Сосновського

Деспот Путін дуже образився на художника Тіллі. У московському суді не буде нікого з них

Майже сотня будівель зазнала пошкоджень у Запоріжжі внаслідок російської атаки

МЗС назвало дату, до якої в країнах ЄС не повинні штрафувати за українські посвідчення водія

Незаконно ввозила в Україну жувальний тютюн

Стрілянина у Золочеві

У Львові встановили головний символ Різдва

Де і коли дивитись Різдвяні Богослужіння

У пам’ять про полеглих захисників у Львові звучатиме «Неостання коляда»

Цієї суботи на Личакові молитимуться за полеглих Захисників та Захисниць України

Українці вразили на рф завод синтетичного каучуку та місце зберігання БЕК у Криму

Різдво на Львівщині буде з морозом до -12°, але без снігу

Нафтогаз назвав обсяг імпорту газу на 2025 рік

ЗСУ отримають 3 млн FPV-дронів

У Москві ліквідували поліціянтів, які катували українських полонених

Росіяни атакували ТЕЦ під Харковом

У регіонах країни почались екстрені відключення світла

На Львівщині біля сільського цвинтаря не розминулися дві автівки

РФ другий день поспіль атакує нафтогазову інфраструктуру

У мережі активно поширюють фейки про здорожчання доставки газу

В Україні знеструмлено низку областей