Арбузов обіцяє, що 17 грудня Україну не затягнуть у Митний союз (доповнено відеосюжетом)

18:55 15 грудня 2013 р.


Фото: radiosvoboda.org

Перший віце-прем'єр запевнив також, що уряд не відмовився від переговорів з ЄС щодо підписання угоди про асоціацію з ним.

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов заявив в ефірі телеканалу «1 +1» увечері 15 грудня, що жоден з документів, які планується підписати на засіданні українсько-російської міждержавної комісії в Москві 17 грудня, «не приведе до вступу України в Митний союз». Він запевнив, що всі документи, які готуються до підписання в Москві, спрямовані на економічну безпеку України.

Серед цих документів він перерахував «Дорожню карту щодо врегулювання торговельних обмежень між Україною і РФ на 2013-2015 роки»; угоду між урядами двох країн щодо реалізації держпідтримки відновлення серійного будівництва літаків Ан-124; меморандум між урядами двох країн щодо співпраці в ракетно-космічної сфері; меморандум про наміри щодо співробітництва у сфері суднобудування; міжурядову угоду з ядерної та радіаційної безпеки, а також протокол між урядами України та Росії про поставки товарів і кооперації в 2014 році.

Перший віце-прем'єр України стверджує також, що Україна не відмовлялася від переговорів з Євросоюзом щодо підписання угоди про асоціацію. «Саме створення трьох робочих груп, які ми створили з паном Фюле під час останньої зустрічі, і є гарантією того, що ми продовжуємо роботу і готуємося до підписання (угоди з ЄС. – Ред.)», – запевнив він.

Про це повідомляє сьогодні, 15 грудня, «Newsru.ua».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Майдан заборонив Януковичу вступ до Митного союзу, а єврокомісар із питань розширення Штефан Фюле заявив, що ЄС відтермінував асоціацію України, своєю чергою, глава МЗС головуючої в Євросоюзі Литви Лінас Лінкявічюс пояснив, що Європа хоче від Януковича ясності, натомість міністр закордонних справ скандинавської країни Карл Більдт підтвердив готовність Євросоюзу до підписання з Києвом відтермінової ними угоди.

DailyLviv.com

Згорів двигун припаркованої у Зимній Воді автівки

На Харківщині армія РФ влучила безпілотником у приміський поїзд

Ворог застосував 10 119 дронів–камікадзе та здійснив 3623 обстріли населених пунктів і позицій наших військ

Поширював зі Львова відеопродукцію порнографічного характеру

На Львівщині нагадують, що штраф для паліїв становить від 3 060 до 6 120 грн

Росіяни атакували чотири райони Київської області

На деяких ділянках Києва тимчасово призупинив рух електротранспорт

Вночі ворог найбільше атакував три райони Київщини

На Київщині від атак дронів і ракет загинуло троє людей

На Львівщині закінчили повітряну тривогу, оголошену через пуски крилатих ракет

Повітряна тривога на Львівщині через пуски крилатих ракет повітряного базування

Понад 350 сортів півоній — сучасні, рідкісні та історичні зразки світової селекції виставлять у Львові

Фіксують виліт стратегічних літаків РФ з Далекого Сходу

У суботу світло вимикатимуть всюди в Україні - Укренерго

13 львівських університетів хочуть зробити безбар'єрними

Громадянина України депортували з Польщі і заборонили йому в’їзд до Шенгенської зони на сім років

Саудівська Аравія транспортуватиме нафту в обхід Ормузької протоки

Володимир Зеленський зустрівся зі спадкоємним принцом Ірану Резою Пахлаві

У Львові МАФи заважають будівництву євроколії до Євросоюзу

Михайла Хміля обрали в.о. директора Асоціації «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»

14 березня світло на Львівщині відключатимуть двом групам споживачів

У Львові врятували тхора, якого віз водій під наркотиками (відео)

Львівщина буде сьогодні зі світлом. Зміна графіка

Ростислав Сенгеєв, Сергій Лозовий, Євген Кушпіт, Володимир Чернецький. Львів оплакує Захисників

Як вибрати валізу для частих відряджень і не пошкодувати про покупку

У Львові вперше встановлять лавки зі сонячними батареями. Локації

У частині регіонів України відключень електроенергії немає - Шмигаль

Німецька делегація оглянула стан облаштування антидронового захисту коштом ФРН на одній з підстанцій НЕК «Укренерго»

До Дня українського добровольця у Львові 35 захисників посмертно нагородили «Почесним знаком святого Юрія»

До дня народження Романа Шухевича запланували завершити всі основні роботи на будівлі музею генерал-хорунжого УПА

Директорка і головна економістка комунального підприємства Львова фіктивно працевлаштовували заради бронювання

На Львівщині оновили графік погодинних відключень електроенергії 13 березня

Один із провідних спінальних хірургів світу прооперує у Львові 8 пацієнтів зі 300, які подали заявки

Після 4-5 річного безплатного паркування у Львові три автомобілі евакуювали на штрафмайданчик

У Львівській міській раді переконали забудовника зменшити висоту будинків на 10 поверхів

Як керівнику відстежувати ефективність відділу продажів онлайн

У Львові хірурги відновили хлопчику статевий орган

Кремль не припиняє наступу попри рекордні втрати - Сирський

На Стрийщині через автівку ледь не згорів житловий будинок

Мобілізовані айтівці зможуть отримати звання молодшого лейтенанта та працювати за спеціальністю