Американські війська покинули Ясьонку біля Ряшева, де був штаб військ США. Як це вплинуло на допомогу Україні

21:45 2 жовтня 2025 р.

Об'єкти в Ясьонці служили штабом для американських військ, які брали участь у місії, понад три роки.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

Виведення військ з тимчасової бази в Ясьонці не впливає на подальшу підтримку України, заявив PAP Террі Велч, речник армії США в Європі. Останні американські солдати покинули Ясьонку 28 серпня.

Речник підтвердив, що війська були передислоковані на інші бази в Польщі, і ця зміна не вплинула на операції з підтримки доставлення допомоги Україні.

Переміщення американських військ з тимчасової бази поблизу Ряшева було спочатку оголошено 7 квітня, а рішення про зміну мало бути прийняте під час каденції президента Джо Байдена і було пов'язане, серед іншого, з передачею командування місією підтримки України від США до НАТО.

Об'єкти в Ясьонці служили штабом для американських військ, які брали участь у місії, понад три роки.

«Об’єкти в Ясьонці були задумані як тимчасові, а перенесення таких операцій, як постачання, зберігання та транспортування, на постійні місця в інших частинах країни, де є більш постійна інфраструктура, краще сприяє цим операціям», — пояснив тоді інший речник армії США, полковник Майкл Вайсман.

Нагадаємо, раніше Польща підтвердила відновлення постачань американської зброї Україні через хаб у Ясьонці.

DailyLviv.com

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення

Україна знає, де в Білорусі розмістять «Орєшнік», - Зеленський

У Львові встановлять меморіальні таблиці ще 26 загиблим захисникам

Біля Львова водій Toyota Land Cruiser на смерть збив пішохода

У Львові програму «Теплий дім» продовжили до 2030 року

Уперше в Середземному морі СБУ уразила танкер тіньового флоту рф

Елітні готелі, лікування друзів, корпоративи, алкоголь, одяг, хрестини. Як витрачали мільйонні профвнески у газовій галузі

У Центрі екстреної меддопомоги обурені звинуваченнями Садового і нарікають на роботу міської первинки Львова

Грудневий вікенд на Львівщині ще буде не по-зимовому теплим

Львів впорядкує вуличні розваги

Потрійна смертельна ДТП біля Львова

Україна повернула тіла полеглих воїнів

Ще два дитячі вагони запускає Укрзалізниця до Карпат

Споживачі у п'яти областях знеструмлені через російські обстріли

У Львові судитимуть чоловіка, який до смерті побив власну матір