Активісти блокують у Василькові полк «Тигр» із Криму (доповнено)

13:55 5 грудня 2013 р.


Фото: socportal.info

70 людей та 25 машин не випускають із військового містечка щонайменше 780 силовиків, але воно є величезним і сховати тут декілька тисяч чоловік зовсім не складно.

«Страйк UA» інформує сьогодні, 5 грудня, в повідомленні «Активісти блокують виїзд Беркуту з території авіаполку у Василькові»:

«На території авіаполку у місті Васильків під Києвом вишукувались співробітники спецпідрозділу Беркут, які мають при собі спезасоби, в тому числі щити та кийки Як повідомляє Громадське телебачення, тут знаходиться біля 780 силовиків, але, за словами журналістів, військове містечко є величезним і сховати тут декілька тисяч чоловік зовсім не складно.

В той же час активісти Євромайдану закликають людей їхати до даної військової частини та блокувати виїзди, яких тут налічується три. На їх думку, чим більше людей блокуватиме виїзди, тим меншим буде варіант силового вирішення з боку влади.

Своєю чергою, «ICTV» повідомляє в четвер у сюжеті теленовин «Блокадний» Васильків просить допомоги (відео)»:

«Активісти міста Василькова, які продовжують блокування військової частини зі спецпідрозділами МВС, просять про допомогу. Про це йдеться у повідомленні Штабу національного спротиву, повідомили у прес-службі «Батьківщини».

Люди просять всіх небайдужих долучитися до акції і збільшити кількість мітингувальників, щоб спецпідрозділи не змогли покинути місце своєї дислокації. Також активісти просять приносити теплий одяг і гарячу їжу.

На підтримку людей до Василькова вже виїхали народні депутати від опозиції. 

Натомість у сюжеті теленовин «У Василькові «засіли» 730 спецпризначенців з Криму і Харкова, – Кириленко» також «ICTV» інформує сьогодні, 5 грудня:

«Народний депутат України В’ячеслав Кириленко заявляє, що  у Василькові на Київщині знаходяться 730 спецпризначенців з Криму і Харкова.

«Був у військовій частині у Василькові – спецназ внутрішніх військ 730 бійців, 30 автобусів, кийки, газ, щити; привезені із Криму і Харкова», – написав опозиціонер у «Твіттері».

За даними Кириленка, ще сотні спецпризначенців з Донецька перевезли на іншу базу.

«До речі,ще стільки ж бійців поїхали вночі на іншу базу під Києвом - донеччани. Шукайте», – стверджує депутат, який зараз перебуває у Василькові.

Кириленко просить мітингувальників приєднатися до «блокади» у Василькові, де з вечора середи люди тримають в облозі десятки автобусів з «беркутівцями»: «Людей треба більше на Васильків-мінімум три виїзди. На Майдані вже оголосили. Під'їжджайте!».

Своєю чергою, «BBC Україна» інформує сьогодні, 5 грудня, в повідомленні «Під військовою частиною у Василькові стоять близько 70 людей»:

«У Василькові під будівлею, де розташований Коледж авіаційного університету та військова частина, стоять близько 70 людей та 25 машин.Серед них, за словами кореспондента ВВС Україна, щонайменше 5 священиків.

Люди кажуть, що простояли тут всю ніч, блокуючи виїзд автобусів з правоохоронцями в напрямку Києва. Ці автобуси, на переконання людей, перебувають на території військової частини.

Міліції біля частини майже немає, ситуація – спокійна. Учасники акції розповіли ВВС Україна, що з військової частини, яка займає величезну територію, кілька виїздів і невідомо, чи їх хтось блокує.

Напередодні ввечері з'явилася інформація, що у Василькові місцеві мешканці заблокували більше десятка автобусів «Беркута».

Тим часом «Українські Національні Новини» інформують сьогодні, 5 грудня, в повідомленні «У Василькові розмістився підрозділ внутрішніх військ «Тигр» з Криму»:

«У Василькові Київської області на території коледжу Національного авіаційного університету розмістився підрозділ внутрішніх військ «Тигр» з АР Крим. Про це УНН повідомила керівник прес-служби – прес-секретар командувача внутрішніх військ МВС України Вікторія Кушнір.

В.Кушнір наголосила, що військовослужбовці прибули на заміну тим, які вже несуть чергування із забезпечення громадського порядку у столиці.

«У політичні події в місті Василькові вони не втручатимуться. Інформація, що вони прибули для втручання до виборів (Васильків належить до 94 виборчого округу де 15 грудня заплановане голосування на довиборах народних депутатів — ред.), які та відбуватимуться – не відповідає дійсності», – сказала прес-секретар.

За її словами, наразі ведуться перемовини з активістами та народними депутатами, які прибули до Василькова з тим, щоб розблокувати проїзд.

«Сподіюваюсь це питання буде вирішиться швидко, адже хлопці, які несуть чергування у Києві мають відпочити», – зауважила вона.

Нагадаємо, мешканці міста зафіксували на відео як територію навчального закладу заїхали 15 автобусів та вантажні автомобілі.

Представники адміністрації коледжу відмовилися пояснити ситуацію, посилаючись на «відсутність повноважень для цього».

Активісти блокують виїзд з території колледжу.

Як повідомляв «Щоденний Львів», київський Євромайдан зносив кримський «Беркут», після чого до Києва перевели з Криму ще й полк спецпризначення «Тигр», але півсотні активістів блокують у Василькові 30 автобусів зі силовиками.

DailyLviv.com

Укренерго попередило про графіки відключень 13 лютого у всіх регіонах України

На Львівській митниці стаціонарні телефони без електроенергії не працюють

Київ отримав від Європейського Союзу другу партію генераторів

В Україні немає безпечної криги

Половині споживачів електроенергії на Львівщині ввечері за графіком вимикатимуть світло

На Янівському кладовищі у Львові вшанували пам’ять Ольги Басараб

У Львові автобус травмував жінку

Меморіальну таблицю Джохару Дудаєву просять встановити у Львові

Андрій Малиновський, Артем Сопутняк. Зі Захисниками прощається Львів

Виконання договорів – це один з фундаментальних складників біржової торгівлі – УУБ

Львівщина посідає лише 11 позицію за потужностями розподіленої генерації. Які області в лідерах

Нові укриття збудують у шести областях. Хто фінансує

Мешканці Брюховичів почали збір підписів проти забудови 15 гектарів лісу

Понад 80 господарств на Львівщині вирощують рибу. На чому спеціалізуються

Два дорожні знаки, які хаотично демонтували на початку війни на Львівщині, відновлюють

Очільник Львівщини привітав Заслуженого лікаря України Мирона Угрина зі 70-річчям

Завтра Львівщину накриє теплий сектор циклону. Очікується дощ та до +8°C

У Львові людина випала з 5-го поверху (доповнено)

Українці вразили НПЗ у Республіці Комі. Пожежа за 1750 км від кордону

Тріумф на Кіпрі. Львів’янка Діана Попова здобула срібло, а Україна очолила загальний залік

У Львові затримали 21-річного агента РФ, який знімав військові об'єкти

Закінчення балістичної небезпеки на Львівщині

Ракетну небезпеку оголосили на Львівщині. Загроза застосування балістики середньої дальності (БРСД)

Брак голосів у Раді. Депутати масово відсутні через отруєння та відрядження

Де купити топові вхідні двері: міцні та хороші моделі від лідера ABWEHR

Після атаки по Львову кинджалами Британія надасть Україні ще 500 млн фунтів на посилення ППО

Фламінго вразили один з найбільших арсеналів ракет та боєприпасів у РФ

Чому не працюють світлофори, коли є резервне живлення. Пояснення «Львівавтодору»

У Стрию під час пожежі в багатоповерхівці загинув чоловік

Суд повернув у власність громади Львова унікальні землі заказника «Торфовище Білогорща»

Ефективність ППО тримається на рівні 74%. Сирський про вдосконалення захисту неба

На львівський маршрут № 34 вийшов ще один низькопідлоговий автобус

РФ пошкодила теплоелектростанцію ДТЕК

Ворожа атака на енергосистему. Знеструмлені 5 областей, у Києві та Дніпрі проблеми з теплом

Два випадки отруєння чадним газом на Львівщині. Госпіталізовано четверо людей, серед них діти

У Львові водій Mercedes збив 71-річну жінку на вулиці Кульчицької

Подорож без паніки: як працює підтримка INFOBUS у непередбачуваних ситуаціях

РФ випустила по Україні 24 Іскандери та 219 дронів. Як ППО відбивала атаку

Львівщина хоронить Героїв - Богдана Бохонка, Івана Юника, Ігоря Мельника та Володимира Мартина

Дві групи споживачів на Львівщині до кінця доби будуть зі світлом. Оновлений графік 12 лютого