Одеситка у Львові прийняла бджолину отруту для оздоровлення

10:52 11 червня 2020 р.

Глаукома, міжхребцеві кили, артрит гомілковостопного суглоба, варикозне розширення вен і - загальна втома організму. З таким букетом хвороб 67-річна одеситка Ольга Обремська приїхала на лікування до Львова.

Про це Ольга Обремська з Одеси розповіла “Щоденному Львову”.

- Приїхала за порадою близької колєжанки-медички Оксани, яка лікується бджоловжалюванням. Вона перевірила цю методику на собі: впродовж п’яти років профілактично ходить на сеанси бджоловжалювання. Каже, що вони також омолоджують організм. І давно рекомендувала мені звернутися до свого лікаря-апітерапевта. Але на це треба багато часу - 5 тижнів. А я працювала. Живу далеко - в Одесі, - пояснює причину зволікання Ольга Обремська.

За словами пані Ольги, вона шукала в Одесі апітерапевтів, які працюють за цією методикою, але не знайшла. 

- Є сон на вуликах, лікування медопродуктами, а такого, як у Львові, у нас немає. Принаймні, не знайшла. Хоча, розповідають, що колись була одеська школа бджоловжалювання. Але її засновник помер, а учнів не залишилося. Львову пощастило більше: є і школа, і методика, і практикуючий лікар з великим досвідом, - Іван Пилипчук, - підсумовує пані Ольга.

За словами одеситки, коли вона вийшла на пенсію, з’явився вільний час, якого бракувало для лікування бджолами. Зібралася -  і, нарешті, поїхала до Львова, де колись працювала архітектором в інституті “Укрзахідпроектреставрація” і де нині живе її 37-річний син. У нього й оселилася на час лікування. 

- Взагалі я не люблю лікуватися, - зізнається Ольга Обремська - Піду до лікаря. Випише рецепт. Я проп’ю ліки  - не допомагає. Припиняю приймати. Не можу сказати, що в стаціонарі лежала. Антибіотики не вживаю, - так описує своє пожиттєве несистемне ставлення до медицини одеситка. 

Щоправда до бджоловжалювання пані Ольга все ж пройшла належну діагностику - зробила комп'ютерну томографію, аби потім, коли закінчаться апітерапевтичні процедури, зіставити результати.

- Зробила комп’ютерну томографію - до і після бджоловжалювання. Вона показала, що до апітерапії мої внутрішні органи працювали на 50%. Тепер, після бджололікування, - майже на 90%. Є такі ілюстративні графіки в цих обстеженнях,- пояснює пані Ольга.

Але, згадує одеситка, сеанси бджоловжалювання в неї почалися з ускладнень.

- На 4-ій бджолі у мене з’явилися червоні плями на тілі. Кілька разів підвищувалася температура до 37,6-37,8 градусів. Так організм відреагував на бджолину отруту. Тоді лікар сказав, що дозу бджіл збільшувати не буде, поки організм не призвичаїться. Ще двічі поставив мені лише по чотири бджоли. А вже після цього почав нарощувати їхню кількість. Я боялася, що до 10-ти не дійдемо. Тоді як інші хворі приймають по 15-16 бджіл щосеансу. Але дійшли до 15-ти,- втішено розповідає Ольга Обремська.

За її словами, ліпше почуватися стала вже після десятої бджоли. Минула хронічна втома. Почала нормально спати.

- Організм, ніби, стрепенувся,- пояснює свій стан пані Ольга. 

При цьому одеситка згадує слова Івана Пилипчука, який сказав, що вона дуже вчасно звернулася за допомогою, коли хвороби ще є на початкових стадіях.

- Глаукома у мене на початковій стадії. Якщо нормальний внутрішньоочний тиск становить 23-24 мм ртутного стовпчика, то в мене був 27-28. Мені казали знайомі і лікарі, що глаукома не виліковується. Один вихід - крапати і крапати. Я крапала, крапала “Сімбринзу”, “Бризер”, а око далі пекло і тиснуло зсередини. Зараз не крапаю. Око не сухе і не турбує, - підсумовує пані Ольга.

Дві поперекові міжхребцеві кили, які діагностували в Ольги Обремської, сьогодні їй також не завдають фізичних страждань.

- Одна кила вискочила з диску і защемила нерв. Два роки тому упродовж двох тижнів мені робили блокаду. Кололи ін'єкції безпосередньо в хребет. Три місяці відходила після того,- каже пані Ольга.

За словами одеситки, тоді блокади допомогли зняти нестерпний біль, але навіть незначні фізичні навантаження знову нагадували про хворобу.

- Не могла навіть одного кілограма ваги підняти - болить, підлогу помию - болить. Позамітаю - болить. Зараз - і мию, і бігаю. Як пояснював лікар-апітерапевт, під дією бджолиної отрути кила втрачає рідину і, кажучи простою мовою, “всихає” та перестає тиснути на нервове закінчення, - розповідає Ольга Обремська.

Щоб допомогти бджілкам, як зізнається пані Ольга, вона паралельно приймала лише один, гомеопатичний, медпрепарат - “Лімфоміозит”, який поліпшує відтік лімфи. 

- Таке враження, що після бджоловжалювання, організм отримав другу молодість: і гомілковостопний суглоб, який “викручувало”, не турбує, і варикоз ночами не пече, - ділиться відчуттями пані Ольга.

Зараз, після лікування у Львові, Ольга Обремська завершує реабілітацію вдома, в Одесі. 

- Багато гуляємо з чоловіком берегом моря. Дуже добре почуваю себе і насолоджуюся життям! А наступного року планую повернутися до Львова, на профілактику. Тепер уже з чоловіком,- каже одеситка Ольга Обремська.

"Щоденний Львів" повідомляв, що за багаторічними спостереженнями лікаря-апітерапевта Івана Пилипчука, перелік хвороб з показами для бджоловжалювання збільшується.

Попри масовану атаку рф, енергосистема працює стабільно - Шмигаль

Оборонці неба назвали кількість «приземлених» повітряних цілей противника

Відшарування бетонних балок та корозія арматури. У Львові може впасти міст

На Стрийщині виявили нездетоновану ракету, а також уламки збитої

Зеленський прибув до Варшави

У Львові під час повітряної тривоги було зачинене укриття. Відкрито кримінальне провадження

Зеленський назвав, скільки повітряних цілей запустила рф по Україні

У Львові горіли склади

У Скнилові впала збита ракета, є пошкодження, - Козицький

На Прикарпатті ціллю ворога була критична інфраструктура

На Стрийщині та Дрогобиччині ворог влучив в об'єкти критичної інфраструктури, - Козицький

П'ятьох полеглих Героїв оплакуватиме Львівщина

Тарас Андрухів, керівник Західного макрорегіону АТ «Укртелеком»: «Наша основна мета - щоденно забезпечувати користувачів, бізнес та державні структури зв'язком»

Росіяни били по енергетичній інфраструктурі Львівщини

На Львівщині оголошено закінчення повітряної тривоги. Що і скільки летіло

Аварійні відключення електроенергії через ракетну атаку

В Івано-Франківську пролунала серія гучних вибухів

Вибухи на Львівщині. Область атакують російські ракети. Працює ППО

Ракета в бік Львова. Оголошено найвищий рівень небезпеки

Крилаті ракети летять на захід - Козицький

Через загрозу заходу України Польща підняла в небо літаки, привела у найвищий стан готовності системи ППО

Запуск крилатих ракет «Калібр» з Чорного моря

Повітряну тривогу на Львівщині оголосили через загрозу ракетного удару - Козицький

Повітряна тривога у Львівській області. Пуски російський крилатих ракет

Російські бомбардувальники Ту-95МС запустили крилаті ракети на Україну

Шахед маневрував на Львівщині й відлетів. Закінчено повітряну тривогу

Зафіксовано виліт групи стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС

Повітряна тривога на Львівщині. Ударні безпілотники загрожують

Планували великий бізнес-центр, тепер - житлово-комерційний простір. Що буде з озером на вул. Янева у Львові

Польща творчо оформила своє головування в ЄС

Путіна і Кузнєцова перепоховають на Голосківському цвинтарі у Львові

Південна Корея готова приймати військовополонених солдат КНДР, бо визнає їх своїми громадянами

Виїзні бригади шукатимуть бездомних у Львові

Керівники підприємств можуть подати заяви на бронювання без очікування 72 годин

На фасадах 5 закладів освіти Львова встановлять ще 13 меморіальних таблиць

Міноборони повідомило, коли стануть доступні електронні скерування на ВЛК

У боях за Часів Яр загинув Назарій Пістун. Прощання з Героєм

У Криму окупанти саджають за українську мову

Завтра на Личаківському цвинтарі навіки спочинуть полковник Дмитро Пермяков та старші сержанти Степан Левандовський, Віталій Словік

На Львівщині зросло виробництво цукру