На Львівщині троє підлітків виготовляли за інструкцією ТікТоку «петарду». Страшні наслідки

14:35 17 січня 2025 р.

До дитячої лікарні святого Миколая Першого медобʼєднання Львова швидка доправила трьох хлопчиків, віком 10, 11 та 15 років, перед обличчями яких розірвалася саморобна вибухівка.

 Нова пошесть із ТікТоку завдає шкоди здоровʼю і життю українських дітей. Адже вони роблять «петарду» й потрапляють до лікарні з глибокими опіками обличчя. На цьому наголошують львівські лікарі та закликають батьків та дітей бути обачними: лише за останній тиждень до лікарні потрапили троє дітей з такою травмою, пише DailyLviv.com.

Між собою ці діти не знайомі, втім обʼєднує їх одне: всі вони виготовляли саморобну «петарду» за покроковою інструкцією в мережі Тік-Ток. Діти брали пластикову пляшку, воду, кульку із фольги, засіб для очищення труб і майстрували з них вибухівку.

Серед пацієнтів лікарні святого Миколая – 11-річний Вʼячеслав із Львівщини. Хлопець розповів, що разом із другом він побачив, як на вулиці інші підлітки робили таку «петарду» за інструкцією із соцмереж. Тож вирішили повторити: змішали всі складники та потрусили пляшку, щоб викликати хімічну реакцію. Просто перед Вʼячеславом пляшка розірвалася, а її вміст потрапив прямо на його обличчя.

«Такі пацієнти до нас потрапляють із глибокими хімічними опіками обличчя. Адже засіб для очищення труб, який є у цих так званих “петардах”, буквально розʼїдає шкіру дітей. Найбільше страждають очі, адже там тканини найтонші. Вже трьом дітям за тиждень ми надали допомогу. В усіх них, на жаль, залишаться рубці на обличчі», -  говорить Галина Саян, опікова та пластична хірургиня, керівниця Міського центру термічної травми та опікової хірургії Першого медобʼєднання Львова.

 

dailylviv.com

Львів віддасть останні військові почесті бійцю окремого спецбатальйону OPFOR Ігорю Волинцю

Найвлучніші стрільці є в трьох громадах Львівщини

Трамп вважає, що ні в України, ні в Росії насправді «немає козирів»

Синоптики спростували фейк про наближення до України руйнівного урагану

На Львівщині оштрафували 51 палія

У Львівводоканалі повідомили, як організувати повірку лічильників цілим будинком

Starlink можна замінити лише китайським Сузір'ям тисячі вітрил

Затримали нападників, які побили військовослужбовця ТЦК

Завтра на Львівщині - посилений вітер з дощем

У Львові відновили ще 4 будинки, які зруйнували росіяни торік у вересні

Зрубав у НПП «Північне Поділля» червоних дубів на майже 430 тисяч гривень

Стриянин через релігійні переконання ухилився від призову. Тепер молитиметься у тюрмі

У Львові 52-річна жінка народила п'яту дитину

США офіційно закривають 83% програм USAID

Ураження окупантів дронами зросло на 22%, - Сирський

160 років Гімну України. У центрі Львова сотні львів'ян урочисто заспівали славень

У Львові госпіталізували вчаділу 6-річну дівчинку

ІТ-працівниця на замовлення рф отруїла українського воїна

Дрони ГУР атакували НПЗ, який виробляє пальне для надзвукових літаків

Україна стала найбільшим у світі імпортером зброї

На Львівщині удвічі перевищений епідпоріг, є смертельний випадок

У день народження Кобзаря на війні загинув скульптор Тарас Шевченко

Британія допоможе Україні підготуватись до переговорів зі США

50-річний температурний рекорд побив учора Львів

На рф після атаки дронів потужно палає Новокуйбишевський НПЗ

Стало відомо, що запропонує Україна на зустрічі зі США в Саудівській Аравії

Масований штурм. Україну атакували 176 безпілотників

Рубіо, Віткофф та Волц 11 березня запитають українську делегацію, що готова пожертвувати Україна росії для припинення війни

Міністр закордонних справ Польщі подякував Рубіо за Старлінк, проігнорувавши Маска

Кабмін скасував державну монополію на інтелектуальну власність на зразки озброєння, військової техніки та боєприпасів

Кузен віцепрезидента США Нейт Венс волонтерив у Львові і воював за Україну в складі «Вовків да Вінчі»

Німецька компанія Diehl Defence втричі збільшить постачання ракет і систем ППО IRIS-T

Сенатор-республіканець Грем пообіцяв санкції проти банків і енергетики рф, якщо вона не припинить вогонь по Україні

У Сокалі водій заїхав у дерево і загинув

П'ять старовинних ікон не випустили в Польщу, а відвезуть з кордону на експертизу

У Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку співали «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої»

Меню для собаки-спортсмена: необхідний баланс корисних компонентів

США не підтримуватимуть передані Україні винищувачі F-16, - Forbes

Електрошокери, кайданки, кийки, сітки для зв'язування. Так вгамовуватимуть водіїв, які уникають контролю на КПП

Львівщина прощається з 28-річним Дмитром Ікавим, солдатом механізованої бригади «Магура»