Давали два тижні. Але 20-річний Семен майже 2 роки бореться за життя. Потрібна допомога

19:05 14 лютого 2021 р.

Понад 90 тисяч гривень потрібні Цикорському Семену із Луцька, щоб продовжити боротись із саркомою м’яких тканин, яку в нього діагностували в березні 2019 року вже на пізній стадії.

До редакції Dailylviv. звернувся 20-річний Семен Цикорський з проханням про допомогу. В хлопця четверта стадія раку, а зі страшною недугою Семен бореться вже майже 2 роки.

Три місяці тому Семена перевели на таблетовану хімію. Одна баночка препарату «Вотрієнт» коштує 11 600 гривень, і хлопцеві необхідні кошти для придбання 6 баночок таких ліків. Загалом, Семен має пройти ще один трьохмісячний курс лікування препраратом, задля чого лише на придбання «Вотрієнту» йому знадобиться близько 70 тисяч гривень.

«В мене 4 стадія раку, мені дуже треба ваша допомога, я вже майже 2 роки лікуюсь, і мене перевели на таблетовану хімію, «Вотрієнт». Я її уже приймав 3 місяці, вона дала результат, мені її продовжили ще на 3 місяці. Кожного місяця іде 24 тисячі гривень, одна баночка коштує 11 600, їх потрібно 6 штук, таких грошей у нас, на жаль, немає. Не знаємо, куди звертатися», – розповідає Семен.

Видання «Район.Луцьк», зазгачає, що хлопець переїхав до Луцька з Донеччини. Все розпочалося з незначного наросту під рукою.

«Нічого не передбачало біди: у мене була якась «шишка» під рукою. Потім вона збільшувалася. Коли мені виповнилося 18, то вже та «шишка» була понад 12 сантиметрів. Я звернувся у лікарню, мені зробили кате і пункцію. Так у мене виявили онко і метастази у легенях», – зазначив Семен під час спілкування з журналістами.

За два роки хлопець пройшов 8 курсів хіміотерапії та 3 місяці таблетованої хімії. Переніс операцію і променеву терапію. Дороговартісні таблетки він приймав три місяці поспіль, ті уже дали результат – метастази зменшились, проте лише на одній легені. Тому лікарі продовжили лікування таблетованою хімією, яка коштує 24 тисячі грн на місяць.

«Я пройшов 8 хімій, 3 із них нових, яких назначили мені в Києві (інституті раку), а 18 вересня я пройшов комп’ютерну тамографію, і стан погіршився, метастази збільшились на 2 мм, при попередньому КТ було в лівій легені 10*9 стало 12*10 мм, а в правій легені було 5 мм стало 7 мм, тож мене переводять на таблетовану хімію», - розповідає юнак.

Негативна динаміка не залишає часу не вагання і затягування з лікування, але коштів у сім’ї Семена на це вже не залишилось. Тому він просить допомогти зібрати кошти на порятунок його життя.

"Я вже пропив 3 місяці таблетки, і вони дали результат, це для мене велика радість, я прошу всіх небайдужих допомогти мені зібрати гроші на лікування. Переривати їх пити не можна", - розповідає Семен.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк- 5168 7573 9485 5334

Monobank - 4441 1144 2143 2913

Альфа Банк- 4102 3251 2150 8618

Ощадбанк - 5167 4901 4461 0962

Цикорський Семен Станіславович (номер телефону - 0500298547).

DailyLviv.com

Сили оборони уразили Темрюцький морський порт та Сизранський НПЗ

На День св. Миколая на Львівщині буде сухо і трохи тепло

Мінветеранів з'ясовує обставини вбивства військового у Львові

У Львові запрацює Різдвяна пошта

Визнав свою вину. Суд обирає запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві військового

100 найкращих тренерів отримали премію від Львова. Прізвища

У Криму за два тижні ГУРівці знищили 8 цілей, серед них Су-24

На маршруті № 34 їздить вже чотири великі низькопідлогові автобуси

Депутатка Скороход підтвердила обшуки

В Україні запровадили аварійні відключення світла

РФ атакувала енергооб'єкти. У чотирьох областях є знеструмлення

Друге ранкове оновлення графіку відключень на Львівщині 5 грудня

На Львівщині у ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст

У вічність відійшов відомий львівський фотохудожник Йосип Марухняк

На Львівщині кіт впав у 20-метровий колодязь

НАБУ та СБУ викрили злочинну групу на чолі з нардепкою

57 російських дронів вдарили на 13-ти локаціях

Львівщина оплакує вісьомох Героїв. Серед них - уроженці Харківщини, Донеччини та Бразилії

Дрони влучили у «Грозний Сіті» у Чечні

Росіяни вбили 12-річного хлопчика на Дніпропетровщині

Ранковий графік електропостачання від Львівобленерго на 5 грудня

Херсонську ТЕЦ майже знищено

Наглядова рада «Укренерго» створила комітет для боротьби з корупцією

Два ракетоносії РФ з ракетами «Калібр» вийшли в Чорне море

Укренерго попередило про відключення світла 5 грудня

Прорвало тепломережу під дорогою у Львові. Будинки не матимуть тепла та гарячої води, а дорога - однієї смуги

У Львові готують до відкриття Почесне Консульство Мексики. Хто очолить

Сьогодні після 17.30 графік вимкнень електроенергії на Львівщині не діятиме

Три підгрупи споживачів на Львівщині поза графіком вимкнень електроенергії 5 грудня

Юрій Бондаренко, Андрій Криницький та Луіс Феліпе Віейра Толедо Порто боронили Україну від російських окупантів

У Львові архітекторів і проєктантів не лякає абревіатура ЮНЕСКО

Чотириста пасажирів помістяться у двох трамваях зі Швейцарії, що прибули до Львова

Віднині підприємства можуть бронювати співробітників без обмежень за кількістю. Нові правила

Вітаміни для блискучої шерсті: що насправді працює, а що — маркетинг

На головному залізничному вокзалі Львова потяг травмував людину

Де знайти великий вибір препаратів в одному місці: переваги АДД

Ісландський мох на Львівщині хочуть включити до переліку рідкісних рослин і таких, що зникають

Німеччина надає додаткові 100 млн євро на підтримку енергетики України

Громадяни дев’яти країн ЄС вважають високим ризик війни між їхньою державою та РФ

Макрон очікує, що Китай підтримає зусилля щодо перемир’я в Україні