COVID-19 найбільше інфікує Львівську область і Київ

11:37 9 липня 2020 р.

Найбільша кількість підтверджених випадків коронавірусної інфекції зареєстровано у Львівській області та в місті Києві

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанов аза 9 липня:

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 810 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 48 у дітей та 56 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 222 особи. Одужали за добу 665 осіб, померла 21 особа.

▪️ За останню добу проведено 29 261 тестування, з яких 13 938 методом ПЛР, 15 323 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (119) та Закарпатській (89) областях та в місті Києві (93).

▪️ 8 липня уряд на своєму засіданні прийняв рішення виділити близько 5,3 млрд грн на закупівлю медичного обладнання для оснащення опорних лікарень по всій країні. За ці кошти, зокрема, планується придбання комп’ютерних томографів, ангіографів, систем ендоскопічної візуалізації для операційних блоків.

▪️ Через епідемію коронавірусу спостерігається зниження рівня імунізації в Україні, особливо серед дітей. Зокрема, станом на травень лише 30% дітей першого року життя отримали всі 3 дози вакцини для профілактики поліомієліту. За попередньою інформацією, рівень імунізації у червні дещо виріс, проте залишається недостатнім. Міністр закликав батьків проводити імунізацію відповідно до графіку обов'язкових щеплень. Наразі вітчизняні медичні заклади забезпечені вакцинами в повному обсязі.

▪️ Уряд за пропозицією МОЗ затвердив порядок виходу із самоізоляції осіб, які прибули в Україну з країн так званої “червоної зони”. Для цього необхідно зробити ПЛР-тест на COVID-19. Лабораторія, що провела дослідження, повинна внести результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Після цього дані автоматично передаються у додаток “Дій вдома”, і особа отримує повідомлення про можливість припинення самоізоляції.

▪️ Рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію серед медиків в Україні на сьогодні складає 7-8 відсотків від загальної кількості хворих. При цьому у квітні він досягав 21%. Зниження показника інфікування медиків пов’язано з відновленням за останні три місяці у вітчизняних лікарнях системи інфекційного контролю та достатнім забезпеченням медиків засобами індивідуального захисту.

▪️ МОЗ працює над затвердженням типової форми договору про відшкодування коштів лікарням за стажування лікарів-інтернів. Відповідний наказ міністерства буде опублікований на його офіційному сайті.

▪️ Міністр закликав громадян дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення COVID-19. Масковий режим, дотримання соціальної дистанції та користування антисептиками суттєво знижують ризик інфікування коронавірусом.

За минулу добу на Львівщині виявили 119 нових інфікованих коронавірусом.

Ігор Гулин, Владислав Остапенко, Василь Болог, Петро Кизик, Степан Нагуляк, Олег Федунь. Прощання

У чотирьох районах Києва впали уламки російських ударних безпілотників

Зафіксовано влучання балістичних ракет і 22 ударних БпЛА на 16 локаціях

Хлопці були на звʼязку - Зеленський про Умєрова, Буданова і Арахамію

Поліції Львівщини потрібні зараз слідчий, дізнавач та інспектор-кінолог

Львівобленерго кардинально змінило графік світла 5 лютого

У США успішно провели бойові випробовування крилатої ракети Rusty Dagger для України

Є ризик, що графіки відключень можуть погіршуватися - Шмигаль

Відстають Великолюбінська, Самбірська і Перемишлянська громади

Депутати погодили додаткові понад ₴100 млн на зарплату освітянам Львівської громади

На Львівщині стало більше онкохворих

Графік відключення на Львівщині 5 лютого. П'ять груп матимуть світло впродовж всієї доби

5 лютого графіки відключень будуть застосовувати в усіх регіонах впродовж всієї доби

Сьогодні впав вже двічі. Садовий поскаржився на ожеледь у Львові

Рада ЄС погодила кредит Україні на €90 млрд, який не доведеться повертати. Відсотки сплачуватимуть з бюджету ЄС

Хор «Гомін», оркестр Академії сухопутних військ, скрипаль-віртуоз Олександр Божик вийдуть на сцену для порятунку 4-річного хлопчика

В Абу-Дабі завершилася тристороння зустріч. Хто взяв участь

Усю ніч у Львові курсуватиме електротранспорт, щоб врятувати контактну мережу

Неможливо втриматися на ногах. Львів скувала сильна ожеледь

У Львові пропонують ставити камери відеоспостереження за 40% їхньої вартості

Впав сайт Львівської політехніки

Владислав Остапенко, Василь Болог, Петро Кизик. 5 лютого Львів попрощається з трьома захисниками України

Команда географічного факультету Франкового університету здійснила зимове сходження в Карпати на честь героїв

Уточнений графік погодинних відключень 4 лютого. Зміна стосується однієї групи споживачів

Селищна рада на Львівщині терпеливо чекала два роки, впродовж яких підприємець зловживав її коштами

Львівобленерго додало відключень світла 4 лютого. Графік оновлено

Вбивця двох знайомих осіб у Брюховичах страждає на тяжкий психічний розлад

Що зацікавило німецьких парламентарів у Львові

60 собак чекають на прогулянку та ласку. Станьте волонтером для них у Львові

Росіяни обстріляли Дружківку касетними снарядами - 7 загиблих та 8 поранених

Оборудки зі землею та збутом зерна. Оголосили нову підозру чинному нардепу

217 атак на енергетику з початку року. Свириденко розповіла про заходи підтримки галузі та людей

Понад 1100 будинків у Києві без опалення

До +6° тепла та дощі. Якою буде погода на Львівщині найближчої доби

У Львові 16 будинків на вул. Стрийській залишилися без тепла та гарячої води. Перелік

У ДСНС Львівщини новий керівник

Лютий готує розворот до тепла. В Україну йде перша хвиля потепління

Екстрадиція з Польщі. На Львівщині судитимуть експоліціянта, який збив жінку та втік з України

Гербера як дрон-матка. Окупанти почали закидати FPV-безпілотники в глибокий тил України

В Україні застосовані аварійні знеструмлення. Енергетики ліквідовують наслідки нових атак