У Львові розпочався фестиваль «Золотий лев 2016» (відео)

21:30 17 вересня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Зі 17 вересня до 2 жовтня львів’янам представлять свої постановки режисери та актори з України, Румунії, Польщі, Молдови, Литви, Грузії, Угорщини та інших країн.

У Львові розпочався сьогодні, 17 вересня, Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев 2016», на якому презентуватимуть до 2 жовтня свої вистави театри з Румунії, Польщі, Молдови, Литви, Грузії, Угорщини, України та інших країн.  Керівник управління культури ЛМР Михайло Мороз зазначив: «Львів має багато фестивалів, заходів з тривалою історією, які, насправді, формують мистецьке, культурне обличчя нашого міста. Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» – фестиваль, який має тривалу історію, яка розпочалася ще напередодні незалежності України. Фестиваль, який є доброю нагодою та платформою для театрів українських і закордонних».

Зокрема, на фестивалі буде представлений Вільнюський міський театр з виставою «На дні» режисера Оскара Коршуновас. Його постановки були представлені на всіх континентах світу.

Такі потужні фестивалі, як Авінйонський фестиваль (Франція), Единбурзький фестиваль (Шотландія), Віденський фестиваль (Австрія) та інші вже бачили вистави цього геніального режисера. Прихильники «Золотого лева» зможуть побачити виставу Оскараса Коршуноваса у Львові.

Вистави Автанділа Варсімашвілі львів’яни бачили не один раз. Цього року привозять його останні прем’єри – «Ревізор» М. Гоголя та «Механічний апельсин» Е. Берджес.

Вперше в Україні буде показана вистава відомого румунського режисера Олександра Гоусфатера «Багато шуму з нічого» за твором Вільяма  Шекспіра. Емоційний матеріал Шекспіра злився із темпераментом акторів з Румунії, а візуалізація режисера Олександра Гоусфатера принесла багато нагород в різних країнах Європи та Америки.

Режисерські постановки Єжи Зоня глядачі Львова бачили не один раз на сцені і на вулиці. Цього разу привезли виставу «Хор сиріт» за романом Гая Гросса. Цю виставу вже побачили глядачі країн Європи і Америки.

Роман Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва» глядачі побачать у режисурі Лінаса Зайкаускаса, головного режисера драматичного театру імені Юозаса Мільтініса (Паневежис, Литва).  Фестиваль «Золотий лев – 2016» відбудеться за підтримки Міністерства культури України, управління культури ЛОДА, управління культури Львівської міської ради, Львівської обласної ради.

З програмою фестивалю можна ознайомитися, скориставшись посиланням http://bit.ly/2cEQbDW.

dailylviv.com

Кремль ставить умови, які неможливо виконати

На росії дві газокомпресорні станції та склад ракет атаковані дронами СБУ

Три автомобілі одночасно горіли у Сокалі

У Мостиськах зіткнулися легковик з вантажівкою. 19-річна пасажирка - у лікарні

РФ запустила по Україні 27 шахедів

Удруге за тиждень Москва зазнала атаки дронів

Михайло Сахно, Петро Піхурко, Петро Кіх, Валентин Ковалевський, Андрій Штокало. Прощання з Героями

Українські дрони знову вразили НПЗ у Туапсе

Путін готує відмову щодо перемир'я, але боїться прямо це сказати Трампу - Зеленський

З Києва до Львова поїде Skoda на два поверхи

Начальник Львівської митниці пішов на другий курс Львівської політехніки

Україна намалювала США свої «червоні лінії» для мирних переговорів

Краків дав Дрогобичу доступ до системи Stradom, яка коштує 1,6 млн євро

Розпочато проєктування нового Музею історії електрифікації Львівщини

Найбільший на заході України військовий госпіталь, нарешті, матиме безбар'єрний доступ

У Львові знову увімкнуть опалення

Tesla вщент, поліціянт з тілесними ушкодженнями. Як у Львові ловили водія-рецидивіста (відео)

Львів прощається з майстром спорту України з легкої атлетики, бійцем Андрієм Штокалом

Офіційні результати виборів нового ректора у Львівській політехніці

Щоб перейти дорогу біля автовокзалу «Північний» у Львові, треба натиснути кнопку світлофора

Продавав працю засуджених на території режимної установи

У Львівській політехніці залишилося двоє кандидатів на посаду ректора

Відомий історик закликає змінити назву однієї з центральних львівських вулиць. Причина

Зеленський звернув увагу на мовчання Москви про перемир'я

У Львові у приватній клініці після невдалого хірургічного втручання ледь не померла молода пацієнтка

У Стрийському парку зацвіли первоцвіти

Відтепер можна отримати знижку на оплату штрафу від ТЦК

Угорщина вимагає зняти санкції з уродженця Львова в обмін на скасування свого вето

У Стрию суд виніс вирок молодику, який зруйнував 59 надмогильних хрестів воїнам УСС та УГА

Прикордонники рекомендують оминати один пункт пропуску на Львівщині

Закінчення ракетної небезпеки на Львівщині

Повітряна тривога на Львівщині сповіщає про зліт МіГ-31К

На Львівщині батько одного з учнів на шкільному подвір'ї побив восьмикласника

ГУРівські дрони уразили виробництво безпілотників у Калузькій області

Повітряну тривогу сьогодні кілька разів вмикали у різних землях Німеччини

Завтра на Львівщині - шквальні вітри, місцями - значні дощі

Смертельна ДТП на Львівщині. Від удару з автівкою спалахнув мотоцикл

У Львові фасад будинку впав на голову чоловікові

У ЗСУ закликали бути уважними до повітряних тривог

У Польщі українець їздив з посвідченням водія часів СРСР