У Львові припинили діяльність злочинного угруповання

11:15 23 січня 2019 р.


Фото: zik.ua

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно із працівниками слідчого управління поліції Львівщини й за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили учасників організованої злочинної групи – директора, комерційного директора та заступника директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю.

Про це повідомили в середу, 23 січня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «2016 року посадовці, зловживаючи службовим становищем та всупереч умовам договору купівлі-продажу, укладеним із ПАТ «Аграрний фонд» (засновником та власником 100 % статутного фонду якого є Кабінет Міністрів України), заволоділи грошовими коштами вказаного підприємства на майже п’ять мільйонів гривень. Кошти, які зловмисники отримали як передоплату за поставку зерна пшениці ІІ класу, вони у подальшому перевели в готівку та привласнили».

«Для прикриття своїх неправомірних дій учасники злочинного угрупування, ухилившись від виконання договірних зобов’язань, відчужили свої частки у статутному фонді, вийшовши із складу засновників товариства та, сфальшувавши документи, змінили назву і адресу реєстрації підприємства у Донецькій області. Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3 статті 28 (вчинення злочину організованою групою), частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), частиною 1 статті 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України та їм було обрано запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«22 січня досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено та обвинувальний акт скеровано на розгляд районного суду Львова. Згідно чинного законодавства, за вчинення інкримінованих зловмисникам кримінальних правопорушень передбачено покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна», – повідомили також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області

DailyLviv.com

Останній графік 15 січня на Львівщині перед опівніччю

Графік погодинних відключень світла на Львівщині 16 січня. 16 годин без світла

Львівтеплоенерго купило найдорожчу сіль для систем опалення. У Єгипті

Графіки 16 січня застосовуватимуть в усіх областях

300 багатоповерхових будинків Києва ще не мають опалення

Львівобленерго змінило вечірній графік відключень 15 січня для трьох груп

Графік світла 15 січня на Львівщині оновлено. Що змінилося на вечір

Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури у Харкові

Ще на 59 кіосків менше. У Львові залишилося 1216 МАФів

У Львові чоловіка викрав шкільний знайомий, щоб вимагати з родичів викуп

Буруля зі снігом впали людині на голову у Львові

У день атаки на Львів прибув Президент Чеської Республіки Петр Павел

Піротехніки і фахівці-хіміки обстежили місце удару дроном у Львові

Чому Трамп знову робить крайнім Зеленського, а не Путіна

На території Львівської міської територіальної громади нарахували 63 водотоки. 30 струмків - безіменні

Монс Піус. Кентавр. Пара Джанов. У Львові несподівано закрили три відомі ресторани

У структурі ЛМР створили окремий орган, який буде вести первинний військовий облік

Магучіх, Дорощук, Лавський стрибатимуть у суботу у Львові

Авто зі США без посередників: прямий доступ до Copart та IAAI

Коли у Львові збільшується кількість застрягань у з ліфтах. Куди телефонувати

Російський БпЛА пошкодив Храм святих Ольги та Єлизавети у буферній зоні ЮНЕСКО у Львові

Руслан Гилевич, Владислав Аміров, Сергій Процайло. Львівщина прощається

Значний сніг до кінця доби у Львові - синоптики

Російський дрон не долетів 40 метрів до пам'ятника Степану Бандері у Львові, - Садовий (фото)

Після російського удару по Львову не курсує тролейбус №27. Чотири інші маршрути знову працюють

Героїчна двірничка. Садовий на місці влучання БпЛА прокоментував удар по Львову (відео)

Козицький повідомив подробиці про нічний удар БпЛА по Львову (відео)

Новий графік відключення світла на Львівщині 15 січня. Одним додали, в інших забрали

У Львові перекрили дві вулиці через удар безпілотника

Російський безпілотник вдарив у дитячий майданчик на вулиці Степана Бандери у Львові

Безпілотник влучив у центрі Львова. Повітряну тривогу у Львівській області скасували

Графік вимкнень світла на Львівщині 15 січня оновили вночі

Повітряна тривога на Львівщині. Безпілотники на Львів (доповнюється)

Графік відключення світла на Львівщині 15 січня погіршили

Фінішний графік відключень світла на Львівщині 14 січня

Кому на Львівщині вимикатимуть світло до опівночі. Чи не останній графік на 14 січня

Комендантську годину на час надзвичайної ситуації можуть скасувати для частини міст і громад

Тріснула труба. На час ремонтних робіт без теплопостачання у Львові будуть житлові будинки, школи, садочки

Графік відключення світла на Львівщині 15 січня. 14 годин без електроенергії

Графіки відключення світла 15 січня запровадять у всіх областях