У Львові неповнолітній побив до смерті безпритульну жінку

22:10 26 лютого 2021 р.

15-річний львів’янин заподіяв тяжкі тілесні ушкодження жінці без постійного місця проживання в одній із закинутих будівель міста.

За скоєне підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє поліція Львівської області, пише Dailylviv.

19 лютого, близько 11.30, до поліції надійшло повідомлення про виявлення тіла  жінки без ознак життя у закинутій будівлі по вулиці Бойківській у Львові. 

На місці події працювала слідчо-оперативна група та оперативники кримінальної поліції  відділу поліції № 3 Львівського районного управління  поліції, криміналісти, судмедексперт, оперативники карного розшуку та співробітники інших служб поліції Львівщини.

Правоохоронці встановили особу загиблої -  44-річної мешканки Львова, яка не мала постійного місця проживання, натомість, проживала у цій закинутій будівлі. 

Тіло загиблої було скеровано на експертизу, під час якої встановлено, що смерть жінки настала внаслідок ударів у голову.

Оперативники кримінальної поліції територіального підрозділу поліції спільно з оперативниками Управління карного розшуку поліції Львівщини з'ясували, що до скоєння злочину причетний неповнолітній місцевий мешканець.  У ніч з 13 на 14 лютого, близько 0.30, зловмисник, перебуваючи у закинутій будівлі, завдав потерпілій численні удари руками і ногами по всьому тілу, а потім схопив дерев’яну ніжку від стільця та продовжив бити по тілу та голові. Від отриманих тілесних ушкоджень безпритульна невдовзі померла.

25 лютого слідчі відділу поліції № 3 Львівського районного управління  поліції, за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3, повідомили неповнолітньому про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Досудове розслідування триває.

Біля Куликова водій побив лопатою автомобіль патрульних поліціянтів

У Львові власник вівчарки, який загриз сусідського собаку, заплатить суду 505 гривень

DailyLviv.com

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення

Україна знає, де в Білорусі розмістять «Орєшнік», - Зеленський

У Львові встановлять меморіальні таблиці ще 26 загиблим захисникам

Біля Львова водій Toyota Land Cruiser на смерть збив пішохода

У Львові програму «Теплий дім» продовжили до 2030 року

Уперше в Середземному морі СБУ уразила танкер тіньового флоту рф

Елітні готелі, лікування друзів, корпоративи, алкоголь, одяг, хрестини. Як витрачали мільйонні профвнески у газовій галузі

У Центрі екстреної меддопомоги обурені звинуваченнями Садового і нарікають на роботу міської первинки Львова

Грудневий вікенд на Львівщині ще буде не по-зимовому теплим

Львів впорядкує вуличні розваги

Потрійна смертельна ДТП біля Львова

Україна повернула тіла полеглих воїнів

Ще два дитячі вагони запускає Укрзалізниця до Карпат

Споживачі у п'яти областях знеструмлені через російські обстріли

У Львові судитимуть чоловіка, який до смерті побив власну матір

РФ перейшла у «нульову фазу» підготовки до можливої ​​війни з НАТО

ЄС схвалив €90 млрд для України, але не з російських активів

Микола Довбета, Тарас Целюх, Арсеній Зав’ялов, Дмитро Колесніков, Віктор Фромель, Ігор Андруневич, Ярослав Пурій. Прощання

Зафіксовано вночі влучання аж 47 ударних БпЛА на 23 локаціях

У п'яти поліклініках Львова зроблять поточні ремонти за 15 млн грн

Звисають дроти ліній електропередач та два світлофори. ДТП з травмованими біля Дублян

Підтримка оборони - п'ята за величиною частка бюджету Львівської громади на 2026 рік

Різдвяні морози до -7-12 прогнозують в Україні

300 МАФів дозволити, 41 скоротити. В ЛМР не проголосували за таку ухвалу