На Львівщині виявили за два місяці 669 порушень митних правил

15:24 21 березня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

Кількість справ про порушення митних правил збільшилася в нашій області в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 62%.

«У січні-лютому 2016 року підрозділами митниці виявлено й припинено 669 порушень митних правил, вартість предметів правопорушень становить 9,5 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 21 березня, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС, де також розповіли подробиці: 

«Кількість справ про порушення митних правил в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 62%, вартість предметів правопорушень зменшилась на 13,6% (за аналогічний період минулого року заведено 417 справ про ПМП вартістю 10,99 млн. гривень). Кількість справ, за якими встановлюється вартість – 33.

Характерними видами порушень митного законодавства впродовж звітного періоду були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу; на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування товарів та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу. У звітному періоді структура предметів правопорушень, вилучених у справах про порушення митних правил (співвідношення до загальної кількості випадків вилучених предметів правопорушення) наступна: продовольчі товари – 34,5%; тютюнові вироби – 21,7%; промислові товари – 38,7 %; дорогоцінне каміння й метали – 0,4%; зброя – 3,5 %; транспортні засоби – 1,2%.

Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби. Впродовж поточного року виявлено 57 спроб незаконного переміщення через митний кордон України, вилучено 16 489 пачок сигарет (за аналогічний період 2015 року виявлено 38 спроб незаконного переміщення, вилучено 40 347 пачок сигарет).

Традиційними місцями приховування сигарет залишаються конструктивні порожнини транспортних засобів, пустотілі порожнини коліс автомобіля, спеціально виготовлені тайники. Впродовж січня-лютого 2016 року припинено незаконне ввезення на митну територію України продуктів харчування, сільгосппродукції та товарів промислової групи на суму понад дев’ять млн. гривень.

Здебільшого порушниками митних правил виступали фізичні особи. Стосовно посадових осіб суб’єктів господарювання у січні-лютому 2016 року зафіксовано чотири митних правопорушення на загальну суму 30,1 тисячі гривень.

Слід зазначити, що станом на 29 лютого 2016 року запроваджено дев’ять справ про порушення митних правил, у яких предметом правопорушення були зброя, частини до зброї, боєприпаси, спеціальні засоби захисту. Вилучено: дев’ять ножів; вісім штик-ножів; меч; арбалет; шаблю; два багнети-ножі, два кожухи затвору.

За результатами проведених заходів у січні-лютому 2016 року митницею виявлено також, 18 діянь, що містять ознаки злочину, про що було повідомлено відповідні правоохоронні органи. У січні-лютому 2015 року таких повідомлень було 16».

DailyLviv.com

Спроба Росії атакувати «‎шахедом» урядовий квартал Києва переконала Маска відключити Росії Starlink

Сержанта, який тричі за три роки самовільно покидав військову службу, у Львові позбавили волі на 5 років і 4 місяці

Того, хто розпилив у Львові перцевий балончик на військовослужбовців ТЦК і СП, судитимуть (відео)

Поліційного інспектора-кадровика зі Львова судять у Києві за платне працевлаштування в УПО

Підготовлені детальні плани в областях з відновлення і оновлення захисту енергобʼєктів - Зеленський

28 лютого світло відключатимуть у більшості областей за графіками

Командувача логістики Повітряних сил взяли під варту. Альтернативно можлива застава - ₴7 млн

Лемберґа привезли до Львова на щиті - мама Захисника (відео)

Сейм Польщі ухвалив резолюцію про солідарність з Україною

Затримали директора Стрийської лікарні, депутата фракції «Європейська солідарність»

Три 200-тонні автотрансформатори доставили з Японії в Україну (відео)

Віктор Колодяжний, Василь Гавриш. У суботу Львів попрощається з перекладачем та інженером, які стали на захист України

Львівська громада на другому місці в обласному рейтингу за 50 показниками

Головний санітарний інспектор Республіки Польща довідався, що торік на Львівщині виявили 939 випадків захворювання туберкульозом

Львів може втратити аеропорт

На Львівщині шахрай ошукав родича безвісти зниклого військовослужбовця

У Львові запрацював найбільший інклюзивний 25-метровий басейн

У чемпіонаті Львівщини з черлідингу змагатимуться дві команди з сусідньої області

Львів передав нову партію техніки й обладнання для 7 військових частин

З 14 березня один автобус у Львові знову возитиме пасажирів до Шевченківського гаю

Для маріупольців та пільговиків Львова збудують сучасні квартири у мікрорайоні Рясне-2

Продав знайомому обріз та 100 патронів

З 29 березня у центрі Львова знову стартує Ветеранський ярмарок

Бюджет на таргет у цифрах: як оцінити реальну вартість заявки

Львівська політехніка очолила рейтинг вишів України за балом НМТ на бюджет

В останній день зими на Львівщині буде від -5° до +13°

Орбан і Фіцо створюють слідчу комісію для перевірки стану нафтопроводу «Дружба»

Сили оборони уразили нафтобазу в окупованому Луганську

Енергетики відновлюють живлення після ворожих обстрілів у шести областях

Закінчення ракетної небезпеки на Львівщині, яка тривала пів години

На Львівщині оголосили повітряну тривогу через російську загрозу

У Львові запрацював асфальтний завод. Ями на дорогах лататимуть гарячим асфальтом

Медицина без черг та очікувань. З 1 березня у Львові діятимуть нові стандарти медичної допомоги

У суботу на Личакові відбудеться поминальна молитва за полеглими захисниками України

Розкрадання 50 млн грн на відбудові Трипільської ТЕС. Викрили масштабну схему

На Львівщині вогнеборці врятували гараж та господарську будівлю від пожежі в автівці

Усупереч традиціям. Ватикан випустив марку з Патріаршим собором у Києві під час блекауту

Shahed, Гербера та Італмас. РФ атакувала Україну 187 дронами

Останні приготування. Велика Британія і Франція готують десант для України

У Львові планують створити першу в Україні лікарню довготривалого догляду та реабілітації