11:55 18 лютого 2026 р.
У п’ятницю, 20 лютого, о 16:00 на полі почесних поховань №67 (вул. Мечникова, 33) відбудуться памʼятні заходи, аби разом віддати шану Героям Небесної Сотні — тим, хто став першими у боротьбі за нашу свободу і гідність.
Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.
Учасники заходу покладуть квіти та лампадки до могил Володимира Бойківа, Юрія Вербицького, Андрія Дигдаловича, Богдана Ільківа, а також генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка.
Опісля відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України та екуменічна панахида.
«Усі ми пам’ятаємо початок війни. Не у 2022 році. Вона почалась ще 12 років тому, у лютому 2014-го, коли у Києві на Майдані загинули Перші. Герої Небесної Сотні. Тоді воля і гідність для нас стали ціллю у важкій боротьбі, що триває. У п’ятницю, на Личаківському кладовищі, ми не тільки вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, а й засвідчимо, що їхня жертва не була даремна!» — зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА Юрій Горун.