16:06 9 вересня 2024 р.
У Героя залишилися батьки, дружина, двоє дітей, три сестри і брат з родинами, хрещена мама, хрещені діти та велика родина.
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
Прощання із захисником розпочнеться о 12:00 у Церкві святого Апостола Андрія (вул. Варшавській, 38). Опісля о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться чин похорону, а о 14:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.
Воїна поховають на Личаківському кладовищі.
Тарас Фолюш (26.07.1971-21.03.2022). Народився у Львові. Згодом родина Тараса Фолюша переїхала до села Малі Грибовичі.
Навчався у середній загальноосвітній школі у Малих та Великих Грибовичах. Опанував професію будівельника у Вищому професійному училищі №48 м. Львова (сьогодні – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва»). Після завершення навчання проходив військову службу.
Впродовж усього свого життя пропрацював у будівельній сфері. Захоплювався своєю справою, постійно удосконалював власні вміння та отримував неабияке задоволення від результатів своєї праці.
Тарас Фолюш вирізнявся чіткою громадянською позицією, брав активну участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. За словами близьких, був винятково «доброю, чесною, працьовитою та скромною людиною, любив жартувати; був майстром на всі руки і ніколи не відмовляв у допомозі». Обожнював проводити час із сім’єю на природі.
У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист держави від окупантів до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у «гарячих» точках Луганщини.
21 березня 2022 року родина втратила звʼязок із Тарасом Фолюшем. Понад два роки він вважався зниклим безвісти.
У Героя залишилися батьки, дружина, двоє дітей, три сестри і брат з родинами, хрещена мама, хрещені діти та велика родина.