Син загинув на курському напрямку, батько продовжує боронити Україну на передовій. Прощання з Назаром Павлищем

12:45 12 січня 2025 р.

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників до складу 225-го окремого штурмового батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com

У понеділок, 13 січня, Львів попрощається з військовослужбовцем Назаром Павлищем, який загинули, боронячи Україну від російських окупантів. Мерія закликає містян та гостей долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Похорон Назара Павлища розпочнеться о 11:00 в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, що в Дублянах. Поховають захисника на Дублянському кладовищі.

Назар Павлище (20.04.1992-30.12.2024).

Уродженець міста Дубляни Львівської області.

Навчався у Дублянському опорному ліцеї імені Героя України Анатолія Жаловаги Львівської міської ради.

Здобув професію перукаря у закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Львівський професійний коледж індустрії краси та моди». Впродовж життя змінив кілька сфер діяльності, захоплювався перукарською справою. Активно займався спортом і любив готувати. За словами родини, «був винятково доброю людиною, завжди веселою і радісною, готовою прийти на допомогу у важку хвилину».

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників до складу 225-го окремого штурмового батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував завдання спершу на Сумщині, а протягом останнього часу – на Курському напрямку.

У Назара Павлища залишилися мама, сестра та батько, який продовжує боронити Україну на передовій.

Завтра Львів також попрощається з львів'янином Володимиром Поврозником, який боронив державу на Сумщині і курському напрямку.

Нагадаємо, Львівщина попрощалася з Віталієм Пащаком та Ярославом Палієм.

DailyLviv.com

Отруєння чадним газом у Львові у перший день весни

Туристів у Карпатах накрила снігова лавина

Удари Ізраїлю та США не призведуть до зміни режиму в Ірані - експерти

Іран підтвердив смерть аятоли Алі Хаменеї. Як це було

Нічна ворожа атака. Зафіксовано пошкодження на 11 локаціях

Весну більшість регіонів України зустрінуть з графіками відключення електроенергії

Гарячка Денге. У жительки Львівщини діагностували тропічне захворювання

Чим виділяється iPhone 16 Pro: ключові параметри та функції

Солдату зі Львівщини присудили 5 років позбавлення волі за два епізоди СЗЧ

Назар Тимків, Володимир Футиш, Микола Щепний, Віктор Колодяжний, Василь Гавриш, Юрій Васильєв. Усі загинули в лютому

З вулиць Львова забрали Ford, Audi, JAC

Лемберґа поховають у Львові в ту саму дату, коли він пішов на війну

Новий власник території ЛАЗу працюватиме над тим, щоб на вул. Стрийській було сучасне виробництво, а не житло

Садовий розповів про найбільшу аферу в історії Львова. Місто звертається до Верховної Ради та Генпрокурора

Розпочалася троїста війна між США, Ізраїлем та Іраном

П'єц з кахелю не винен

Швеція збила дрон, який запустили з російського корабля

На пішохідному переході у Новояворівську водій наїхав на жінку

Остання ніч зими. Чим атакував ворог

У Львові на перехресті вулиць Липинського - Бетховена - ДТП з потерпілою

Жіноча білизна: Як вибрати бюстгальтер для впевненості та комфорту на весь день?

У Львові біля смітника двірничка знайшла вибуховий пристрій

Спроба Росії атакувати «‎шахедом» урядовий квартал Києва переконала Маска відключити Росії Starlink

Сержанта, який тричі за три роки самовільно покидав військову службу, у Львові позбавили волі на 5 років і 4 місяці

Того, хто розпилив у Львові перцевий балончик на військовослужбовців ТЦК і СП, судитимуть (відео)

Поліційного інспектора-кадровика зі Львова судять у Києві за платне працевлаштування в УПО

Підготовлені детальні плани в областях з відновлення і оновлення захисту енергобʼєктів - Зеленський

28 лютого світло відключатимуть у більшості областей за графіками

Командувача логістики Повітряних сил взяли під варту. Альтернативно можлива застава - ₴7 млн

Лемберґа привезли до Львова на щиті - мама Захисника (відео)

Сейм Польщі ухвалив резолюцію про солідарність з Україною

Затримали директора Стрийської лікарні, депутата фракції «Європейська солідарність»

Три 200-тонні автотрансформатори доставили з Японії в Україну (відео)

Віктор Колодяжний, Василь Гавриш. У суботу Львів попрощається з перекладачем та інженером, які стали на захист України

Львівська громада на другому місці в обласному рейтингу за 50 показниками

Головний санітарний інспектор Республіки Польща довідався, що торік на Львівщині виявили 939 випадків захворювання туберкульозом

Львів може втратити аеропорт

На Львівщині шахрай ошукав родича безвісти зниклого військовослужбовця

У Львові запрацював найбільший інклюзивний 25-метровий басейн

У чемпіонаті Львівщини з черлідингу змагатимуться дві команди з сусідньої області