Мав стійку громадянську позицію, брав участь у Революції Гідності. Львів прощається з Максимом Романюком

18:22 26 вересня 2024 р.

У Максима Романюка залишилися мама, сестра з родиною та багато друзів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

У п’ятницю, 27 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцем Максимом Романюком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає мешканців долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Максима Романюка на Личаківському кладовищі. 

Максим Романюк (24.06.1979-13.04.2024). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №91 м. Львова. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Системи управління і автоматики» з кваліфікацією інженера з комп’ютерних систем.

Займався підприємницькою діяльністю у сфері будівництва. У вільний час вивчав історію України, за словами близьких, був турботливим, люблячим сином та братом, добрим, веселим і цікавим другом. Мав стійку громадянську позицію та брав участь у подіях під час Революції Гідності.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації вступив до лав територіальної оборони. Виконував бойові завдання на Харківщині та Донеччині у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За особисту мужність був відзначений командуванням бригади.

У Максима Романюка залишилися мама, сестра з родиною та багато друзів.

DailyLviv.com

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення

Україна знає, де в Білорусі розмістять «Орєшнік», - Зеленський

У Львові встановлять меморіальні таблиці ще 26 загиблим захисникам

Біля Львова водій Toyota Land Cruiser на смерть збив пішохода

У Львові програму «Теплий дім» продовжили до 2030 року

Уперше в Середземному морі СБУ уразила танкер тіньового флоту рф

Елітні готелі, лікування друзів, корпоративи, алкоголь, одяг, хрестини. Як витрачали мільйонні профвнески у газовій галузі

У Центрі екстреної меддопомоги обурені звинуваченнями Садового і нарікають на роботу міської первинки Львова