Україні треба надати протитанкову зброю, - Скапарротті

21:57 24 квітня 2016 р.

Генерал Кертіс Скапарротті виступає за постійну дислокацію американських військ у Європі, щоб протистояти агресивним діям Росії.

Кандидат на посаду головнокомандувача об’єднаних сил НАТО в Європі і командувача військ США в Європі генерал Кертіс Скапарротті виступає за збільшення військової допомоги Україні, зокрема, за надання українській армії протитанкових ракетних комплексів - «Джавелін» (Javelin). Про свою позицію щодо українсько-російської війни та місця США на європейській карті Скапарротті розповів на слуханнях у Сенатському комітету з питань збройних сил, на яких розглядалася його кандидатура.

“Я вважаю, ми повинні надати Україні озброєння, яке на нашу думку, вони потребують, щоб захистити їхній суверенітет, і яке вони у змозі використовувати. Я думаю, у їхній ситуації протитанкова зброя, така як «Джавеліни», є необхідною”.

Кертіс Скапарротті виступає за постійну дислокацію американських військ у Європі, щоб протистояти агресивним діям Росії.

«Постійна дислокація військ дає можливість встановити тривалі, щоденні взаємовідносини з нашими союзниками. Це краще робиться, коли війська дислоковані не тимчасово, а на постійній основі. Це те, що сприяє чітким діям, тіснішим взаєминам і, очевидно, це спокійніше для самих військових, вони можуть переїхати туди зі своїми родинами», - наголосив кандидат в командувачі об’єднаних сил НАТО і військ США в Європі.

Голос Америки