Путін «помре» у Кремлі, - Каспаров

17:50 4 грудня 2014 р.

У Російській Федерації такої опозиції, як в Америці, Європі або Україні, немає і не може бути.

Про це у четвер на прес-конференції у Києві заявив 13-й чемпіон світу з шахів, громадський і політичний діяч Гарі Каспаров, передає кореспондент Укрінформу.

«У путінській Росії опозиції у такому вигляді, в якому вона існує в Америці, Європі, Україні, бути не може. Росія сьогодні - це персоніфікована диктатура з яскраво вираженими рисами фашистської ідеології. Очевидно, що влада у Росії змінитися на виборах не може. Таким чином, зміни у країні відбуватимуться найбільш непередбачуваним чином. Вони стануть можливими тільки тоді, коли середній клас у Росії стане невдоволеним владою», - сказав він.

Проте, за словами Гарі Каспарова, кожній диктатурі рано чи пізно приходить кінець.

«Одне можна сказати з упевненістю: Путін «помре» у Кремлі. Проте життя диктаторів сповнене несподіванок. І правління Путіна у Росії можуть «обірвати» при першій же найслушнішій нагоді», - зазначим він. 

Каспаров переконаний, що диктатори ніколи не зупинялися через політику «заспокоєння», їх завжди зупиняла тільки сила. «Чим довше ви відкладаєте реакцію на дії диктатора, тим у гіршій ситуації ви опинитеся. А Захід зараз йде перед Путіним назад», - сказав Каспаров.

ukrinform.ua