Сенатор Джон Маккейн вважає, що у ставленні до російського керівництва адміністрація США продемонструвала наївність, за яку змушена розплачуватися.
Провалом американського керівництва, за який доведеться дорого заплатити, назвав сенатор-республіканець Джон Маккейн те, що Сполучені Штати дозволили російському президенту Владіміру Путіну захопити Крим, не відповівши на це. Запроваджені санкції були дуже слабкими. Якщо подивитися на це очима Путіна, у нього все добре, він продовжує накопичувати війська на кордоні з Україною
«Я думаю, він буде робити все, що може для продовження заворушень на сході України, тому що він не хоче, щоб Україна досягла успіху», – сказав Маккейн в інтерв’ю Грузинської службі «Голосу Америки».
На думку сенатора, якби США запровадили «справжні, значущі санкції», продумали план, за яким протягом двох років Сполучені Штати почали поставки енергоносіїв в Україну і європейські держави, щоб усунути залежність цих країн від російських енергетичних постачань, а також «ставилися до Владіміра Путіна, як до полковника КДБ, налаштованого відродити Російську імперію», російський президент відчув би, що «у його діях є ціна».
Маккейн вважає, що у ставленні до російського керівництва вашингтонська адміністрація продемонструвала наївність, за яку змушена розплачуватися. «Говоріть Владіміру, що будете більш гнучкими, продовжуйте тиснути на» кнопку перезавантаження». Зрозумійте, хто такий Владімір Путін!» – іронічно зауважив Джон Маккейн.
За його словами, він пишається тим, що Путін піддав його санкціям (сенатор виявився у списку тих, кому Росія заборонила в'їзд на територію країни у відповідь на аналогічну заборону Вашингтона на адресу цілої низки російських чиновників і підприємців – ред.).