Єднаймося в молитві за жертв жорстоких і трагічних злочинів | Новини Львова

Єднаймося в молитві за жертв жорстоких і трагічних злочинів

Владика Борис (Ґудзяк)

14:45 15 листопада 2015 р.

  • 0
  • 1150

Єпископ УГКЦ у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії закликав помолитися за жертв терактів у Парижі владика УГКЦ Борис (Ґудзяк) засудив теракти у Франції та закликав помолитися за жертв.

"Дорогі Брати і Сестри, Закликаю нашу спільноту єднатися в молитві за жертв жорстоких і трагічних злочинів, що скоєні в Парижі. Ми категорично засуджуємо ці страхітливі акти насилля і ненависті.

Ці аморально абсурдні атаки на невинних людей не позбавлять нас нашої Богом даної гідності. Вони нагадують нам про потребу постійно простягати руку одне одному і тим, хто страждає. Ми молимося за вбитих і поранених і висловлюємо щире співчуття їх родинам і друзям, та усім тих, кого травмувало це насилля.

У Святому Дусі ми скріплюємо наш намір бути людьми миру, справедливості і примирення. Ми солідарні з жертвами трагедії та усіма людьми доброї волі, які разом протистоять спробам терору та залякування в цілому світі".

Радіо "Свобода"

Коментарі(0)

Також В коментарях

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу