У школах Львова тривають показові навчання з цивільного захисту

14 березня 2017 р. 10:30

Зустріч журналістів біля музею Арсенал, виїзд у Класичну гімназію при ЛНУ ім. І.Франка (вул. Порохова, 3, Франківський район)

  • 0
  • 206

Учасники:

головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Олег Дубчак;

начальник відділу освіти Галицького і Франківського районів Леся Васюта; директор Класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка Юрій Джала; представники ДСНС, освітяни та школярі.

Традиційно весною для маленьких мешканців у кожному районі міста відбуваються заходи з попередження і реагування на надзвичайні ситуації – показові «Дні цивільного захисту» із залученням техніки МНС та особового складу районних відділів Львова ГУ МНС України.

До теми

16:00 27 січня 2026 р.

Рекрутинг до 7 прикордонного Карпатського загону. Умови прийому на службу та соціальний пакет

Слухачі дізнаються про унікальні умови прийому на службу та соціальний пакет, який кандидат отримує після підписання контракту, а також спікерка розповість про можливість проходження служби лише в тилових підрозділах упродовж року.

Рубрика: Суспільство

  • 0
  • 2