Профорієнтаційний форум «Живи та працюй в Україні»

23 жовтня 2019 р. 13:00

Львівський міський центр зайнятості (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122)

  • 0
  • 148

Усього на один день Львівський Будинок праці перетвориться на ярмарок освітніх послуг 23 навчальних закладів, на 10 локаціях для учнівської молоді триватимуть різні дійства на профорієнтаційну тематику: телеміст, конкурси, вікторини, інтерактивні ігри, майстер-класи, презентації та театралізовані виступи. 

Організатори пропонують старшокласникам пройти тестування на онлайн платформах служби зайнятості, долучитися до флешмобу та квестбатлу «Хочу-можу-треба», оцінити колекції шкільного одягу, скуштувати польського борщу з пампушками, стати учасниками майстер-класів із виготовлення псевдомозаїки з вітражного скла, записничків або календарів зі своїм фото, прикрас з тканини чи сувенірів за технікою Тіфані. Окрім того, відвідувачі матимуть можливість навчитися працювати з пристроями відеоспостереження, оздоблювати медові пряники, складати серветки, а також поспілкуватися з викладачами та вихованцями освітніх установ. 

Почерпнувши інформацію про аспекти вибору фаху, учнівська молодь зможе доторкнутися до професії своєї мрії та довідатися про перспективи працевлаштування на підприємствах області.

Детальна програма профорієнтаційного форуму за посиланням: http://bit.ly/31klj2N

Захід триватиме з 13.00 до 15.00. Вхід вільний.

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 16 вересня 2019 р.

Пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Львівський пресклуб, пр. Т. Шевченка, 11

Рубрика: Суспільство

  • 0
  • 816

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу