Прес-тур: "Як місцеві перетворення відповідають потребам мешканців? Досвід Чернігівщини"

19 квітня 2018 р. 04:00

Чернігів

  • 0
  • 223

До уваги журналістів Волинської, Донецької, Житомирської, Луганської, Львівської, Тернопільської,Чернівецької, Закарпатської областей!

Харківський прес-клуб у рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» запрошує 19 – 20 квітня взяти участь у прес-турі:
«Як місцеві перетворення відповідають потребам мешканців? Досвід Чернігівщини».

Журналісти довідаються про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей та громад.

Проект «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» здійснюється при підтримці “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується міжнародною організацією Інтерньюз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Вимоги до журналістів - упродовж двох тижнів після прес-туру, підготувати за результатами поїздки цікаві публікації .

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА до 14.00 6 квітня!
Необхідно вказати ПІБ, область, назва ЗМІ, телефон, електронну пошту та 2-3 мотиваційні речення.

Заявки надсилати на адресу Харківського прес-клубу: pressclubkharkiv@i.ua; kharkiv@cure.org.ua

Організатори на час прес-туру забезпечують готелем, відшкодовують також вартість квитків та добові.

Потрібно прибути в Чернігів до 8.30 19 квітня, від'їзд планувати після 18.00 20 квітня.

Попередня програма прес-туру).
19 квітня (четвер) з 9.00 до 18.00
8.30 – виїзд з Чернігова до Бахмацького району.
Проблеми аграрної галузі: молочне скотарство, ринок землі, соціальна сфера на селі та соціально орієнтований бізнес - на прикладі фермерського господарства «Молочні ріки». Село Піски, Бахмацького району – мабуть єдине село в Україні, де стоїть пам’ятник корові , а також проводять екскурсії на ферму.
Реформа децентралізації на Чернігівщині: результати, труднощі, перспективи. Як змінюється інфраструктура в сільській місцевості? Які проекти реалізуються? Які пріоритетні напрямки розвитку обирають громади? Досвід двох громад - Батуринської та Кіптівської.
Батуринська ОТГ - особливість в тому, що на території діє Національний заповідник «Гетьманська столиця». Розвиток туристичної сфери як складова стратегії економічного розвитку об’єднаної громади.
Кіптівська ОТГ - одина з «піонерів» на Чернігівщині» в сфері децентралізації, тут реалізується проект USAID: «Підтримка та розвиток сільських територій».
18.00 повернення до Чернігова.

20 квітня (п’ятниця) 9.00 - 16.30.

9.00 - 11.00 Дискусія на тему «Інформаційна безпека жителів прикордонного регіону» за участю начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрія Подорвана та представника Нацради з питань телебачення та радіомовлення в Чернігівській області Ірини Сенченко.
Презентація проектів громадських організацій, що працюють з ветеранами АТО та членами їхніх родин, у тому числі – родин загиблих - ГО «Єдина родина» (об’єднує батьків і дружин) –. Проект «Україна-Норвегія» в Чернігівському технологічному (перенавчання ветеранів та членів їх родин у різних напрямках: ІТ, туризм, дизайн тощо).

14.30. Виїзд з Чернігова до села Количівка, Чернігівський район. Тут працює єдиний в Україні Освітній дім з прав людини.

Це громадська спілка та однойменний освітній центр. Його місія – захист і просування прав людини через розвиток консолідуючого освітнього простору на базі Дому. Дім входить в Мережу Домів прав людини, яка об’єднує більше 100 правозахисних організацій у 13 країнах світу. Мережа захищає, підтримує та підсилює організації на місцях і заохочує їх до солідарності у сфері захисту прав людини. Пріоритет складають чотири напрямки роботи - свобода вираження поглядів, свобода об’єднання та свобода зібрань, а також саме право відстоювати права людини.

Ідея створити у Чернігові дім виникла у 2005 році. Ініціатором створення Освітнього дому стала група партнерських організацій, об'єднаних загальною стратегією в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Наприкінці 2013 року Освітній дім прав людини в Чернігові став асоційованим членом світової Мережі домів прав людини.

18.00 - від'їзд

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу