Прес-тур: "Модернізація системи вуличного освітлення в м. Самбір"

28 березня 2017 р. 13:00

Виїзд о 13.00

  • 0
  • 296

Журналістів ознайомлять з проектом модернізації системи вуличного освітлення: встановлення енергоефективних LED-світильників, оновлення мереж та обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста.  

Організатори заходу: програма Європейської комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), Самбірська міська рада, Фонд «Східна Європа».

Під час прес-туру журналістам-учасникам буде надана повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка, а саме: можливість записати інтерв’ю з представниками влади, технічними експертами, міжнародними консультантами та мешканцями Самбора; отримати фото та відеоматеріали з усіх етапів виконання проекту; ознайомитися з низкою інших позитивних практик підвищення енергоефективності українських міст, отримати необхідні контакти. На зустрічі також будуть присутні представники інших проектів, які фінансуються програмою «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

Крім інформаційного супроводу, організатори  беруть на себе всі витрати, пов’язані з участю в прес-турі, а саме: трансфер автобусом зі Львова та в зворотному напрямках і харчування. Представникам національних медіа компенсують вартість доїзду до Львова залізничним транспортом. 

Орієнтовна тривалість прес-туру – з 13:00 до 22:00 (час від’їзду та повернення до Львова). 

Акредитація журналістів до 26-го березня 2017 року за посиланням https://goo.gl/JfZUF1 Тут Ви отримаєте підтвердження реєстрації від програми « Угода мерів - Демонстраційні проекти» разом зі всією докладною логістичною інформацією. 

За додатковою інформацією можна звертатися до офісу програми «Демонстраційні проекти - Угоди мерів» у Львові: +38 (032) 253 87 04 05. 

Контактна особа: комунікаційний експерт  Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com,+38 050 371 28 67). 

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу