"Чому міліція і прокуратура закривають очі на кримінальні дії громадянина Росії, який нищить майно ОСББ і тероризує мешканців".

Прес-конференція

9 вересня 2013 р. 12:00

Місце проведення: Прес-клуб, проспект Т. Шевченка,11, 2 поверх.

  • 0
  • 4466

«Чому міліція і прокуратура закривають очі на кримінальні дії громадянина Росії, який нищить майно ОСББ і тероризує його мешканців та працівників? Відеодокази».

Учасники:
•    Павло Мудрак,
голова правління ОСББ "Чорний віл»;
•    Андрій  Глуховський,
управитель ОСББ "Чорний віл»;

До участі в прес-конференції запрошені представники ГУ МВСУ у Львівській області, прокуратури Львівської області та Генерального консульства Росії у Львові.Довідка ОСББ «Чорний віл»

Довідка ОСББ "Чорний віл"

На розгляді у слідчому відділі Шевченківського РВ міліції м.Львова є 40 кримінальних проваджень про низку кримінальних правопорушень, які були вчинені громадянином Росії  Волницьким А.А. упродовж 2012-2013 років:  систематичне побиття мешканців та працівників ОСББ, крадіжка та нищення майна ОСББ та ін.

За 16 місяців працівники слідчого відділу Шевченківського РВ та Шевченківської прокуратури не вчинили жодних дій для припинення злочинної діяльності гр. Волницького А.А., а навпаки покривали їх.

Заборгованість перед ОСББ «Чорний віл» за житлово – комунальні-послуги квартири, в якій мешкає Волницький А.А., становить 169 040,44 грн. 

12 вересня 2013 року мешканці ОСББ «Чорний віл» пікетуватимуть  ГУ МВСУ у Львівській області  та прокуратуру Львівської області з вимогою - вжити до правопорушника передбачені кримінально-процесуальним кодексом України правові заходи.

Акредитація журналістів до 15.00 6 вересня за тел.: 235-77-90, 067-670-77-30 або pressclub@pressclub.lviv.ua

Прес-конференція відбудеться за адресою: проспект Т. Шевченка,11, 2 поверх.

Коментарі(0)

До теми

11:30 16 вересня 2019 р.

Пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Львівський пресклуб, пр. Т. Шевченка, 11

Рубрика: Суспільство

  • 0
  • 248

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу