Відеоміст Львів-Кропивницький: “Чи довершені визначення статуса журналіста, його прав та обов'язків, що викладені у законопроєктах "Про медіа"? Що необхідно змінити-доповнити у них?”. | Новини Львова

Відеоміст Львів-Кропивницький: “Чи довершені визначення статуса журналіста, його прав та обов'язків, що викладені у законопроєктах "Про медіа"? Що необхідно змінити-доповнити у них?”.

9 червня 2020 р. 13:00

Пресклуб, пр. Т. Шевченка, 11

  • 0
  • 255

Промовці у Львові:

Олег Галів, журналіст телеканалу “НТА”;

Ярина Капітан, журналістка ТРК “Перший Західний”;

Юрій Опока, директор Львівського медіа форуму;

Олег Романчук, доцент кафедри преси Львівського національного університету ім. Ів. Франка, головний редактор журналу “Універсум”;

Ірина Юзик, журналістка, власкор газети “Україна молода”.

 

Промовці в Кропивницькому:

Ольга Гріднєва, юристка;

Олена Кваша, медіаекспертка;

Павло Лісніченко, регіональний представник ІМІ у Кіровоградській області, голова ГО «Центр медіарозслідувань «Прозоро»;

Петро Мельник, голова Кропивницької обласної організації НСЖУ;

Людмила Макей, редакторка видання "Перша міська газета. Кропивницький";

Дмитро Сінченко, керівник ГО "Асоціація політичних наук";

Вікторія Талашкевич, координаторка Кропивницького пресклубу.

 

Пресклуб запрошує всіх журналістів і медіаюристів, які мають конкретні пропозиції щодо оновлення медійного законодавства в Україні, подати їх Львівському пресклубу двома способами:

- інтерактивно – написати свої пропозиції у коментарях до відеотрансляцій у Фейсбуці – https://www.facebook.com/pressclublviv/ або в YouTube https://www.youtube.com/user/pressclublviv;

- електронною поштою – надіслати зауваження на адресу  pressclub@pressclub.lviv.ua.

Усі ваші пропозиції  – усні чи письмові, аудіовізуальні чи друковані – Львівський пресклуб систематизує, належно оформить і передасть авторам законопроєктів із публічним повідомленням про вручення.

Довідка

 

Львівський пресклуб організовує десять відеомостів із пресклубами у Харкові, Дніпрі, Сумах, Ужгороді,Тернополі та Кропивницькому та провідними медіа-організаціями в Одесі, Чернігові, Краматорську і Маріуполі. Відеомости відбуваються в форматі одногодинних онлайн-дискусій за участю місцевих медіаекспертів. Учасники надають свої відгуки і рекомендації щодо проєктів законів про медіа. Львівський пресклуб збирає пропозиції регіональних експертів та готує рекомендації для парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. 

Проєкт відбувається за підтримки «Медійної програми в Україні» МГО Internews, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 4 червня 2020 р.

Відеоміст Львів-Одеса: “Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами "Про медіа"? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?”.

Пресклуб, пр. Т. Шевченка, 11, 2 поверх

Рубрика: Політика

  • 0
  • 311

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу