Відеоінтерв'ю з Орестом Печенком, директором ТзОВ «Професійна ліга», яке є засновником і власником газети «Львівська пошта»

15 серпня 2017 р. 14:00

Львівський прес-клуб, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх

  • 0
  • 384

Цього року він став членом виконкому Львівської міської ради. Чи означає це, що “Львівська пошта” стане лояльнішою до міської влади? Чи вдається Оресту Печенку у редакційній політиці знаходити баланс між приватними інтересами і депутатськими обов’язками? Найлегше відповісти – так. Найважче – довести це. Найпростіше – дистанціюватися від редакційних справ. Що вибере Орест Печенко?

Орест Печенко народився 1 квітня 1978 року у м. Львові.

1995 року вступив у Державний університет «Львівська політехніка», у 2000 році перевівся у Львівський банківський інститут, який закінчив у 2003 році.

У 2007 році вступив в аспірантуру Львівського інституту банківської справи університету банківської справи НБУ, де заочно навчався та працював над дисертаційною роботою.

Трудова діяльність:
З 1996 року до 2010 року працював спеціалістом з фінансових питань українсько-чеського СП «Ройал ЛТД». «Ройал ЛТД» – це підприємство, яке першим отримало ліцензію на ведення грального бізнесу у Львові (1992 р.) і на той час в місті мало 30 закладів. 

З серпня 2010 року за основним місцем роботи працює заступником директора, а з квітня 2016 року директором ТзОВ «Професійна ліга»-видавництво газети «Львівська Пошта».

2010-2015 рік депутат Львівської міської ради 6-го скликання, член постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Був членом Народного Руху України.

Входив до депутатської групи «Народний контроль» у Львівській міській раді.

Співзасновник ГФ «Народна самооборона Львівщини».

Газета «Львівська пошта» на медійному ринку Львова – з 1995 року. Видання було засновано в 1995 році на базі легендарної газети «Пост-Поступ». Спочатку газета виходила під назвою «Суботня Пошта», а в січні 2010 року відбувся ребрендинг видання.

Довідка про проект
Розмова з Орестом Печенком буде сьомою з циклу інтерактивних відеоінтерв’ю з власниками і співвласниками ЗМІ зі Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської областей. Кожне з восьми інтерв’ю триває одну годину на семи інтернет-ресурсах: канал в YouTube Press Club Lviv - https://www.youtube.com/user/pressclublviv ; портал «Щоденний Львів» - http://dailylviv.com/; сайт Львівського прес-клубу - http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook - https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/; у Twitter -https://twitter.com/daily_lviv і https://twitter.com/pressclublviv. Під час інтерв’ю відбуватиметься інтерактивний зв'язок (запитання-відповіді) з користувачами соціальних мереж. Інтерв’ю (відео- і текстовий варіанти) та фоторепортажі будуть розіслані у ЗМІ. Проект має на меті зробити ЗМІ Львівcької, Івано-Франківської, Тернопільської о

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу