КОНЦЕРТ СОЛІСТІВ КЛЕЗМЕР ФЕСТУ У ЛЬВОВІ

Концерт

17 травня 2019 р. 18:00

ресторан «Safe» готелю «BANKHOTEL» (вул. Листопадового Чину, 8).

  • 0
  • 130

Від 7 до 25 травня за підтримки Українського  Культурного Фонду, КМДА, Французького Інституту в Україні, Австрійського культурного форуму, та низки громадських організацій  в Україні відбувається  ІІ Міжнародний «KYIV KLEZMER FEST»(kyivklezmerfest.org ). 

В межах фесту містами України, проводиться промоційний «Київ-Клезмер-Тур».


З єдиним концертом,  учасники виступлять 17 травня у Львові в ресторані «Safe» готелю «BANKHOTEL» (вул. Листопадового Чину, 8).

Дует французьких музикантів світового рівня Самуель Берто (кларнет) та Станко Марінковіч (акордеон) запропонують на розсуд вибагливої львівської публіки  власне прочитання та виконання відомих класичних та народних творів.


Як кажуть самі виконавці, кларнет та акордеон, на перший погляд, важко назвати драйвовими інструментами, але завдяки їхньому поєднанню народжується та палахкотить такий потужний вогонь, який зігріває тих, хто не бажав грітись або забув, що таке тепло. Віртуозні сплетіння давно знайомих, можливо призабутих, але улюблених мелодій з імпровізаційними пасажами, балкансько-ромський та європейський єврейський мелос, нестримна жага до життя – це захоплює, підкорює та відкладає незабутні враження.

Учасники та організатори ІІ Міжнародного «KYIV KLEZMER FEST» охоче дадуть відповіді на всі запитання львівських журналістів на прес-конференції, котра відбудеться у Конгрес-холі (2-й поверх) готелю «BANKHOTEL» 17 травня о 18.00.

Отож запрошуємо представників ЗМІ до жвавого і творчого спілкування, а також на живу та неповторну музику.

Акредитація за телефоном:   067 297 51 15 – Вікторія.

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу