У школах Львівщини реалізували пілотний проєкт ВООЗ «Школи без нікотину та тютюну»

Прес-конференція

23 грудня 2022 р. 12:00

Пресклуб, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

  • 0
  • 15

Організатор заходу:  ГО «Центр громадянського представництва «Життя» у співпраці з ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” за підтримки Бюро ВООЗ в Україні.

Промовці:  

  • Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації;
  • Наталія Іванченко, генеральна директорка ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України»;
  • Володимир Чорній, заступник директора – начальник управління департаменту охорони здоровʼя  Львівської обласної військової адміністрації; 
  • Андрій Скіпальський, національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні;
  • Дмитро Купира, виконавчий директор ГО «Життя», координатор пілотного проєкту «Школи без нікотину та тютюну» в Україні.

Упродовж вересня-листопада ГО «Центр громадянського представництва «Життя» у співпраці з Львівським обласним центром контролю та профілактики хвороб за фінансування Бюро ВООЗ в Україні провели інформаційну кампанію «Школи без нікотину та тютюну» у загальноосвітніх закладів Львівської області.

Під час пресконференції учасники розкажуть про особливості реалізованого пілотного проєкту в українських школах та актуальність підвищення спроможностей освітньої системи в інформаційних кампаніях для захисту учнівської молоді від шкоди тютюну та нікотину, а також представлять результати опитування учнів та працівників шкіл, яке проводилося до та після проведення інформаційного компоненту проєкту.

Для контактної інформації: Ольга Брезецька, заступниця генерального директора ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», 097 909 86 97, olha.brezecka@ukr.net

Довідково: Щорічно куріння вбиває 8 мільйонів людей по всьому світу. Тим часом в Україні від хвороб, спричинених курінням, помирає 85 000 українців. Важливим є той факт, що 95% курців починають курити до 21 року. Тютюнові компанії використовують агресивний маркетинг, спрямований на введення дітей в оману для приваблення до вживання тютюну та нікотину, що призводить до наркотичної залежності. Мета пілотного проєкту «Школи без нікотину та тютюну» – тестування посібника ВООЗ щодо шкіл без нікотину та тютюну та оцінка ефективності коротких інформаційних інтервенцій у школах з метою розповсюдження позитивного досвіду в Україні та світі.

 

 

Акредитація за телефоном: 067 67 07 730 або за адресою електронної пошти: pressclub@pressclub.lviv.ua .

DailyLviv.com

До теми