Відкриття у Львові першої в Україні фотовиставки “ЄВРОМАЙДАН У ДОНЕЦЬКУ. Історія боротьби за гідніст

Прес-конференція

29 грудня 2021 р. 11:00

Пресклуб, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

  • 0
  • 16

Промовці:

  • Станіслав Федорчук, магістр політичних наук, учасник Євромайдану в Донецьку, голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», автор тексту фотовиставки «Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за гідність». Після початку війни – волонтер, громадський активіст, вимушено переміщена особа. Мешкав з родиною у Львові, тепер у Києві.
  • Юрій Яковенко, учасник Євромайдану в Донецьку, учасник Самооборони мітингів «За Україну» в Донецьку, ветеран російсько-української війни, який влітку 2014 року замість захисту диплому юриста в Донецькому національному університеті вступив до добровольчого батальйону, учасник бойових дій, має важкі поранення.Тепер - громадський активіст, волонтер, мешкає з родиною у Львові. 
  • Ігор Паславський, кандидат політичних наук, доцент, журналіст, голова ради ГО «Західноукраїнський медіа-центр «Нова журналістика».

Довідка від організаторів:

“Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за гідність” - це унікальна фотовиставка, яка була зібрана з особистих фотографій учасників Євромайдану в Донецьку, частину з яких доводилося таємно вивозити з окупації. У фотовиставці представлені найбільш важливі події Євромайдану в Донецьку, а також тематичні розділи, присвячені культурному життю протесту, еволюції політичних гасел, репресій проти учасників Євромайдану і, звичайно, ролі Євромайданів всієї України та Євромайдану Львова на підтримку острівця Гідності в Донецьку.

Фотовиставка створена в рамках проєкту  «Євромайдан у Донецьку: народження нової ідентичності», що реалізується громадськими організаціями Західноукраїнський медіа-центр «Нова журналістика» та «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», за підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку». 

Контактна особа: Станіслав Федорчук, +380963225442.

Вхід у Пресклуб – за журналістськими посвідченнями і підтвердженою акредитацією. Маски – обов’язкові!

Акредитація за телефоном: 067 67 07 730 або за адресою електронної пошти: pressclub@pressclub.lviv.ua .

DailyLviv.com

До теми

15:00 15 лютого 2021 р.

Фортецю у Миколаєві, єдиний в Україні зразок австрійських фортифікацій другої половини 19-початку 20 ст., віддають під приватний кар’єр. Хто це лобіює і чому Мінікульт отримав викривлену інформацію про цінність пам’ятки?

Пресклуб, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 5792