Презентація книги історика Івана Патриляка "Перемога або смерть": український визвольний рух у 1939—1960 роках"

Презентація

27 жовтня 2013 р. 16:00

Місце проведення: Червоноград, Народний дім, просп. Шевченка, 15.

  • 0
  • 1021

Це перше в Україні науково-популярне видання з комплексною історією визвольного руху від початку Другої світової війни до 60-х років, коли в лісах лунали останні постріли вояків УПА та підпільників ОУН. Центр досліджень визвольного руху, мистецька агенція «Наш формат» та видавництво «Часопис» запрошують усіх охочих на зустріч із автором.

Ця книга — історія покоління, яке змінило уяву про українців. «Книга про те, як створювалася УПА, про методи боротьби армії, яка не капітулювала. «Перемога або смерть!» — під цим гаслом із вірою в серці та зброєю в руках ще десятиліття після завершення Другої світової війни українці боролися проти тоталітарної машини СРСР. Якою була роль вояків УПА в Другій світовій війні і опісля, ким були повстанці, скільки їм було років і чого вони добивалися, і, врешті, чого досягнули — на ці та інші питання дасть відповідь пропонована книга», — пише автор Іван Патриляк.

Автор книги — доктор історичних наук, доцент кафедри новітньої історії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директор музею історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іван Патриляк, науковий співробітник Центру досліджень визвольного руху.

Нагадаємо, що книга «"Перемога або смерть": український визвольний рух у 1939—1960 роках» видано в серії «Наш формат історії», що є спільним проектом  Центру досліджень визвольного руху www.cdvr.org.ua, мистецької агенції «Наш формат» www.nashformat.ua та  видавництва «Часопис» (Львів).

Прес-центр Центру досліджень визвольного руху:
history@cdvr.org.ua
тел./факс: +380 32 247-45-22, +380 63 628-68-69

До теми

15:00 15 лютого 2021 р.

Фортецю у Миколаєві, єдиний в Україні зразок австрійських фортифікацій другої половини 19-початку 20 ст., віддають під приватний кар’єр. Хто це лобіює і чому Мінікульт отримав викривлену інформацію про цінність пам’ятки?

Пресклуб, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 5836