Презентація
14 листопада 2025 р. 12:00
Пресклуб, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.
- 0
- 6
Захід відбудеться за підтримки:
- Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса,
- Мистецького фонду імені Короля Данила,
- Центру національного відродження імені Степана Бандери.
Промовці:
- Євген Філь, командир ВО «Тризуб» ім. С. Бандери (1999-2005 рр.), учасник російсько-української війни, директор Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини;
- Євген Гринів, народний депутат України 1-го скликання, науковець, заступник голови Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» імені Василя Стуса;
- Микола Посівнич, кандидат історичних наук, модератор заходу.
Довідка
Книги описують непростий період державотворення, перехід від пострадянської (УРСР) до незалежної України. Тоді посткомуністична, проросійська більшість у владних структурах призупиняла і навіть блокувала розвиток української державності та своїми діями перетворювала Україну в олігархічну, корумповану, злодійську державу.
Водночас влада переслідувала і Всеукраїнську організацію «Тризуб» ім. Степана Бандери, яка пропагувала національну ідею як основу побудови національної держави, за яку боролися покоління мазепинців, петлюрівців, бандерівців і всі свідомі українці впродовж століть.
Робота виконана в рамках програми «Відродження і становлення держави Україна в кінці ХХ століття», яку розробляє Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини.
