Загроза зриву опалювального сезону на Львівщині через неправомірні дії держорганів та борги приватних компаній

Прес-конференція

30 серпня 2019 р. 11:00

Львівський пресклуб, пр. Т. Шевченка, 11

  • 0
  • 83

Організатори: представники громад Нового Роздолу і Новояворівська.

Спікери:
- Василь Халак, технічний директор Новороздільської ТЕЦ;
- Василь Роса, начальник цеху електричних мереж Новояворівської ТЕЦ, працівник ПП «Гарант Енерго-М»;
- Світлана Михайлюк, активістка, представниця громади з Нового Роздолу;
- Вероніка Міронова, журналістка.

Довідка від організаторів

Пресконференція присвячена питанню опалювального сезону двох міст на Львівщині – Новояворівська та Нового Роздолу.

Торік 70 000 людей в цих містах ледве пережили зиму:  опалювальний сезон розпочався із запізненням на два місяці, систематично траплялися аварії та прориви мережі, через що квартири затоплювало, а люди мерзли у вогких холодних приміщеннях. Платіжки за послугу мешканці не отримували, а про гарячу воду ніхто не згадував з квітня.

Усе це стало наслідком арешту двох ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі, які є єдиним джерелом теплопостачання. У червні 2018 року ТЕЦ арештували за  клопотанням НАБУ та передали в управління Агентству з розшуку та управління арештованим майном (АРМА). Після цього АРМА провело конкурс з численними порушеннями і обрали для ТЕЦ управителя – приватну компанію «Гарант Енерго-М», яка не мала досвіду, працівників і жодних дозволів та ліцензій на проведення робіт на ТЕЦ. Це й призвело до численних проблем під час опалювального сезону.

Цього року, коли закінчився термін дії контракту між АРМА та «Гарант Енерго-М», чиновники оголосили новий конкурс на пошук управителя. Та ніхто не відповідає за шалені борги, які залишив по собі «Гарант Енерго-М», крадіжки газу, які, за заявами від Укртрансгазу, здійснювала ця компанія, та за зрив підготовки мереж до опалювального сезону.

На пресконференції технічний директор Новороздільської ТЕЦ, головний інженер Новояворівської ТЕЦ, представник громади Нового Роздолу та місцеві журналісти нададуть докладну інформацію про справжній стан речей у двох містах та розкажуть про можливі загрози для регіону в разі, якщо не буде проведено ґрунтовної підготовки ТЕЦ до опалювального сезону.

Також представники громади міст озвучать власну пропозицію про шляхи вирішення цієї дуже складної ситуації з урахуванням усіх можливих технічних та соціальних ризиків.

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:00 5 червня 2019 р.

Як французький винахід може зберегти гроші і здоров’я українців. Презентація інноваційного опалювального обладнання для об’єктів ОТГ, комунальної сфери, адмінустанов, шкіл, лікарень

Львівський прес-клуб, пр. Т. Шевченка, 11, 2 поверх

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 537

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу