Як орган місцевого самоврядування працює з приватним інвестором у сфері поводження з ТПВ

Прес-конференція

11 червня 2018 р. 14:30

Прес-клуб, пр. Т. Шевченка, 11, 2 поверх

  • 0
  • 178

Учасники:
    Богдан Михалусь, інвестор та співвласник ІФ «Екотех»;
    Роман Іванців, член постійної комісії з питань  інженерного господарства, транспорту,  зв’язку та житлової політики Львівської міської ради, адвокат;
    Тарас Зозуля, начальник управління Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації..


Довідка
В Україні за 2016 рік (без урахування даних АР Крим та м.Севастополь) утворено майже 49 млн м3 побутових відходів або майже 11 млн тонн, які захоронюють на 5,5 тис. сміттєзвалищ і полігонів загальною площею понад 9 тис.га. Окремі експерти кажуть, що ця цифра є втричі більшою. Щороку сміттєві полігони поповнюють майже на 15-17 мільйонів тонн. На переробку йде лише десята частина зібраного сміття (дані за 2016 рік).

Полігони побутових відходів
Кількість перевантажених сміттєзвалищ становить 327 од. (6%), а 1339 од. (24%)  не відповідають нормам екологічної безпеки. Неналежним чином паспортизують та рекультивують сміттєзвалища. Зокрема з 1622 сміттєзвалищ, які потребують паспортизації, у 2016 році фактично паспортизовано 383 од. (потребує паспортизації 23 % сміттєзвалищ від їхньої загальної кількості).

DailyLviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу